Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Reprezentant Polski walczy z rakiem. PZPN pokryje koszty

AS 12:12 23 lutego 2018
wikimedia
Były napastnik reprezentacji Polski Paweł Kryształowicz walczy z rakiem. Były piłkarz cierpi na nowotwór jelita grubego. Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Zbigniew Boniek poinformował, że federacja pokryje koszty leczenia reprezentanta Polski.

Paweł Kryształowicz to 33-krotny reprezentant Polski. Brał udział w Mistrzostwach Świata w 2002 roku w Korei Południowej i Japonii. Zagrał we wszystkich 3 meczach. W zwycięskim meczu ze Stanami Zjednoczonymi strzelił gola. W reprezentacji zgromadził łącznie 10 bramek.

Prowadzona jest zbiórka pieniędzy. Potrzebna kwota to 150 tysięcy zł. - Zbieramy środki na suplementację, leczenie, konsultacje, które zwiększą szansę na wyzdrowienie oraz na wyjazd Pawła do specjalistycznej kliniki w Meksyku lub w Niemczech - napisano na stronie Pomagam.pl, która prowadzi zbiórkę.

Z pomocą przyszła polska federacja piłkarska - PZPN pokryje koszt całego leczenia. Nie informowaliśmy o tym oficjalnie, ponieważ uznaliśmy, że nie należy się tym chwalić. Jak tylko dowiedzieliśmy się o chorobie Pawła, było dla nas jasne, że mu pomożemy - powiedział rzecznik prasowy PZPN Jakub Kwiatkowski.

 

Źródło: polsat news twitter

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Wczytuję komentarze...
Najnowsze