Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Reporterka Polsat News demaskuje manifestację KOD w Brukseli: To w dużej mierze unijni urzędnicy

ap 17:13 18 stycznia 2016
polsat news screen
Dzisiejsza wizyta prezydenta Andrzeja Dudy w Brukseli wywołała spore emocje. Ich wyrazem były dwie manifestacje zorganizowane przed gmachem Rady Unii Europejskiej, w którym odbyło się spotkanie Donalda Tuska z polskim prezydentem. Inicjatorami jednej z demonstracji byli "Solidarni 2010", drugiej - przynajmniej oficjalnie - Komitetu Obrony Demokracji. Tę drugą zdaje się zupełnie przypadkowo zdemaskowała dziennikarka Polsat News Dorota Bawołek.

Reporterka Polsat News w Brukseli, która relacjonowała sytuację sprzed budynku Rady UE wskazując na antyrządową manifestację, powiedziała: "To w dużej mierze z tego co rozpoznaję - bo wielu z nich osobiście znam - są unijni urzędnicy, z którymi bardzo często rozmawiamy, od których zbieramy różne informacje na temat tego, co dzieje się w Europie".

Dziennikarka dodała, że właśnie w związku z wizytą Andrzeja Dudy, przyszli oni na rondo Shumanna, a by zaprezentować swój sprzeciw wobec zmian zaprowadzanych przez rząd Prawa i Sprawiedliwości.

Bawołek odniosła się też do drugiej manifestacji. – Po drugiej stronie, kilka metrów obok jest grupa Polonii, zwolenników rządów PiS. To tzw. ruch Solidarni 2010. Oni tu przyszli głównie po to, aby przywitać prezydenta – mówiła.

Źródło: polsat news

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze