Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Renty i emerytury przyjdą z wyprzedzeniem. Poczta Polska zawita już jutro

AR 11:40 21 grudnia 2020
Świadczenia, które zwykle były doręczane 25 dnia miesiąca będą trafiać do klientów od 22 grudniapixabay.com
Emerytury i renty dostarczane przez Pocztę Polską szybciej trafią do Polaków w okresie świątecznym. O szybszej wpłacie świadczeń wcześniej zapewnił Zakład Ubezpieczeń Społecznych.

Emerytury i renty w gotówce otrzymuje nadal około 30 proc. uprawnionych do tych świadczeń Polaków. Ich dostarczeniem zajmuje się Poczta Polska, dla której okres świąteczny jest bardzo intensywny.

Świadczenia, które zwykle były doręczane 25 dnia miesiąca będą trafiać do klientów od 22 grudnia. Przekazy emerytalne i rentowe z terminem doręczenia przypadającym na 1 stycznia, będą doręczane od 29 grudnia - poinformowała Poczta Polska.

Przed świętami pracownicy poczty wcześniej rozpoczną doręczanie emerytur, a przesyłki będą doręczane także 24 grudnia. 

- Świadczenia, które doręczane są przez listonoszy, trafią na pocztę 21 grudnia. Świadczenia, które przekazywane są na konto trafią do banków 23 grudnia, a w przypadku świadczeń przekazywanych na rachunki bankowe za granicą 22 grudnia – powiedział Paweł Żebrowski, rzecznik prasowy ZUS. 

- Dla terminu płatności przypadającego na 1 stycznia 2021 r. świadczenia, które doręczane są przez listonoszy, trafią na pocztę 28 grudnia. Świadczenia, które przekazywane są na konto, trafią do banków 30 grudnia, a w przypadku świadczeń przekazywanych za granicą 29 grudnia – dodał rzecznik.Źródło: radiozet.pl

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze