Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Reglamentacja szczepionkowa. Kucharczyk o szczepieniach poza kolejką

ASy 20:32 5 stycznia 2021
zdjęcie podglądowepixabay
Prof. Grzegorz Kucharczyk z Polskiej Akademii Nauk oraz dr hab. Piotr Grochmalski z Instytutu Studiów Strategicznych byli dzisiejszymi gośćmi programu "W Punkt" o godzinie 20.00. Program poprowadziła Katarzyna Gójska.

- Część z zaszczepionych celebrytów uważa, że powinni dostać medal za odwagę - mówił na antenie Telewizji Republika prof. Kucharczyk. Profesor odwołał się w ten sposób do zamieszania, jakie wywołały ostatnie deklaracje ludzi kultury, którzy zaszczepili się poza kolejką. 

- Te same środowiska broniły Romana Polańskiego. Ciekawi mnie, co będzie dalej. Bo gdyby do sądu trafiło poświadczenie nieprawdy, to dla zwykłego obywatela jest to czyn karany. Nie wiadomo natomiast jak zachowano by się w sytuacji tych konkretnych ludzi - skwitował Grzegorz Kucharczyk.

W drugiej części programu na antenie pojawił się dr hab. Piotr Grochmalski, który mówił o sytuacji w Obwodzie Kaliningradzkim:

- Kaliningrad jest autonomicznym terytorium, które ma swoje własne poważne zasoby broni - podkreślił ekspert.

- Myślę, że Rosja traktuje Kaliningrad, jako straszak przed resztą Europy, także przed nami ale i NATO. Tamtejsi obywatele dokładnie wiedzą, co dzieje się na ich terytorium, co budzi ogromną niechęć do Moskwy - zauważył prof. Grochmalski.

- Determinacja Moskwy i Putina jest na tym obszarze niesamowicie wysoka - skwitował.

Źródło: TV Republika

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze