Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Reelekcja Donalda Trumpa już pewna? Macierewicz nie ma wątpliwości!

M.N. 21:22 8 stycznia 2020
Telewizja Republika
Nie widać żadnych przesłanek, aby prezydent Trump nie wygrał nadchodzących wyborów w USA – powiedział marszałek senior, przewodniczący podkomisji smoleńskiej Antoni Macierewicz, który był nie tylko gościem, ale też współgospodarzem programu „Pilnujmy Polski” w Telewizji Republika. Marszałek Senior i były minister obrony narodowej rozmawiał z red. Ryszardem Gromadzkim.

W pierwszym wystąpieniu po irańskim ataku na bazy USA w Iraku prezydent Donald Trump wezwał NATO do większego zaangażowania na Bliskim Wschodzie i zaapelował do światowych mocarstw o wypracowanie nowego porozumienia z Iranem, które uczyni świat bezpieczniejszym.

 – Te słowa są jasne! Amerykanie uderzyli, bo nie mieli innego wyjścia, ale teraz proponują współpracę i wyciągają rękę do Iranu - wyjaśnił na antenie Telewizji Republika Antoni Macierewicz.

W jego ocenie "przemówienie Donalda Trumpa pokazuje, że od początku to był jasny plan strategiczny, który ma doprowadzić do szerszego ładu społecznego".

Reelekcja Trumpa już pewna?

Wybory prezydenckie w USA odbędą się 3 listopada 2020 roku. Na 14 grudnia zaplanowane jest za to Kolegium Elektorów Stanów Zjednoczonych. 

Nie widać żadnych przesłanek, aby prezydent Trump nie wygrał nadchodzących wyborów. Dziwię się zachowaniom opozycji, które są nastawione na to, aby straszyć Polaków wizją wojny - stwierdził Macierewicz.

 

Zobacz najciekawsze wypowiedzi byłego ministra obrony narodowej:

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze