Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Radwańska rozpoczyna współprace z Legendą

łj 10:52 9 grudnia 2014
facebook.com/AgnieszkaRadwanska1
Amerykanka czeskiego pochodzenia Martina Navratilova, dołączyła do sztabu trenerskiego Agnieszki Radwańskiej. O rozpoczęciu współpracy z 18-krotną triumfatorką turniejów wielkoszlemowych, polska tenisistka poinformowała poprzez medium społecznościowe.

- Jestem bardzo szczęśliwa, ogłaszając, że Martina Navratilova jest najnowszym członkiem mojego sztabu – napisała na Facebooku Radwańska.

Wkrótce sprawę skomentowała – również za pośrednictwem portalu społecznościowego - nowa konsultantka krakowianki. - Jestem bardzo podekscytowana pracą z Agnieszką i jej teamem. Powinna być z tego dobra zabawa! – napisała na Twitterze 58-letnia Amerykanka.

O zamiarze zatrudnienia dodatkowego trenera-doradcy, którym będzie osoba mająca na koncie triumfy w najważniejszych imprezach, wspominał w jednym z wywiadów na początku grudnia główny szkoleniowiec szóstej rakiety świata Tomasz Wiktorowski. Nie podał jednak, z kim prowadzone były wówczas rozmowy.

W mediach pojawiło się więc sporo spekulacji. Najczęściej wymieniano Szwajcarkę Martinę Hingis, Belgijkę Justine Henin i Szweda Matsa Wilandera. O tym, że Radwańska może nawiązać współpracę z Navratilovą wspomniał kilka dni temu jeden z włoskich portali tenisowych, a w poniedziałkowe popołudnie temat nagłośniły czeskie media.

Jak zaznaczył we wspomnianym wywiadzie Wiktorowski, nowa postać w sztabie będzie doradzać 25-letniej Polce kilkanaście tygodni w sezonie. Towarzyszyć ma jej podczas najważniejszych startów, m.in. w imprezach wielkoszlemowych.

Wybór Radwańskiej zdążył już pochwalić Andy Murray, który trenuje pod okiem Francuzki Amelie Mauresmo. - Świetna robota! Życzę Agnieszce i Martinie wszystkiego najlepszego w przyszłym roku. Mam nadzieję, że wszystko pójdzie po myśli ich obu – napisał na Twitterze Brytyjczyk.

Navratilova, która w przeszłości reprezentowała też Czechosłowację, jest jedną z najwybitniejszych tenisistek w historii. Wygrała 167 turniejów singlowych, w tym 18 zaliczanych do Wielkiego Szlema. Liczne sukcesy odnosiła również w deblu i mikście. Karierę zakończyła ostatecznie w wieku 50 lat. Liderką światowego rankingu była łącznie przez 332 tygodnie.


Źródło: PAP

Wczytuję ocenę...


"JAOK", KSENIA KODYMOWSKA - DZIAŁO SIĘ NA KONGRESIE KOBIET. WALCZĄ NAWET O KROWY, KONIE I ...
Wczytuję komentarze...
Najnowsze