Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Radosław Fogiel: Koalicja Obywatelska zupełnie porzuciła dbanie o wizerunek

K.B 14:03 26 sierpnia 2019
Telewizja Republika
W mediach roi się od coraz nowszych informacji o „wydziale nienawiści” w urzędzie w Inowrocławiu , o komentarz portal TelewizjaRepublika.pl zapytał Rzecznika PiS Radosława Fogla.

 

Radosław Fogiel odniósł się do wypowiedzi europosła PiS Zbigniewa Kuźmiuka, który w wywiadzie dla TVP Info powiedział, że Koalicja Obywatelska liczy na to, że uzyska większość w Senacie i dzięki temu trudniej będzie uchylić Brejzie immunitet.

- Oczywiście jest to coś, co się nasuwa. Gdyby poseł Brejza miał ewentualnie zostać senatorem, wtedy można by było rozważać takie próby zabezpieczenia się. Taka sama sytuacja była z senatorem Kogutem , kiedy wbrew stanowisku Prawa i Sprawiedliwości, które chciało aby został pozbawiony immunitetu, obroniono go. Przy założeniu, że rzeczywiście sprawa ta okaże się prawdą, ponieważ nie zapominajmy, że wciąż mało wiemy, jest to możliwe - powiedział Fogiel.

- Odnoszę wrażenie, że albo Koalicja Obywatelska zupełnie porzuciła dbanie o wizerunek albo nasz ogląd rzeczywistości rozjeżdża się w zupełnie innych kierunkach, ponieważ wydawałoby się, że szef sztabu ogromnie wpływa na wizerunek partii, tak samo jak inne decyzje Grzegorza Schetyny, które mimo wszystko są przez niego podejmowane - dodał rzecznik PiS.

Rzecznik odniósł się także do dzisiejszej wypowiedzi Wicemarszałek Sejmu Małgorzaty Kidawy- Błońskiej.

-Zdaje się, że tam nie ma żadnych farm trolli, bo to informacje z telewizji tzw. publicznej, które wzięła sobie za cel mojego kolegę klubowego i szefa naszej kampanii Krzysia Brejzę. Nie ma dnia, nie ma godziny, ani programu, gdzie byłby skierowany w jego stronę bardzo silny atak – powiedziała w programie „Tłit WP” Kidawa- Błońska

- To brzmi jak stara metoda Lecha Wałęsy, który mówił „jak stłuczesz termometr to nie masz goraczki” Oczywiście wszyscy uwzięli się na Brejzę, uwzięli się na Neumanna i całą resztę. To zawsze będzie dobra metoda odpowiedzi - zripostował Fogiel.

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze