Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Radny Terlecki nie ma złudzeń: Patryk Jaki jest lepiej przygotowany do kampanii wyborczej oraz samej prezydentury

am 8:07 9 lipca 2018
Telewizja Republika
Gościem red. Ilony Januszewskiej w porannym programie Telewizji Republika był radny miasta stołecznego Warszawy z Prawa i Sprawiedliwości, Paweł Terlecki. – Pan Rafał Trzaskowski ma ławeczkę, na której sam się mieści. Nasz kandydat, pan minister Jaki, spotykając się w salach czy plenerze, gromadzi większą ilość uczestników. Tam zazwyczaj poruszane są kwestie mieszkalne bądź dot. sądownictwa – mówił o sprawnej prekampanii kandydata Zjednoczonej Prawicy.

Jak wynika z sondażu przeprowadzonego przez Instytut Badań Pollster dla "Wiadomości TVP" dotyczącego poparcia kandydatów na prezydenta Warszawy, na kandydata Platformy Obywatelskiej i Nowoczesnej Rafała Trzaskowskiego chce oddać głos 32 proc. mieszkańców stolicy, a na kandydata Zjednoczonej Prawicy Patryka Jakiego - 25 proc. warszawiaków. – Walczymy, by Warszawę wyrwać z rąk mafii reprywatyzacyjnej; sondaże pokazują, że to się opłaca – mówił kandydat Zjednoczonej Prawicy, odnosząc się do wzrostowej tendencji w sondażach.

– Kandydaci spotykają się, działają w myśl swoich planów prekampanijnych. Wiadomą rzeczą jest, że Patryk Jaki jest lepiej przygotowany do kampanii wyborczej oraz samej prezydentury. Sondaże pozostają jednak jedynie sondażami. Chciałbym w przyszłości zaobserwować rosnący trend dla kandydata Zjednoczonej Prawicy. Obecnie panuje tendencja wzrostowa. Mam nadzieję, że gdy przyjdą wybory – nastanie apogeum – wyraził nadzieje radny PiS.

– Pan Rafał Trzaskowski ma ławeczkę, na której sam się mieści. Nasz kandydat, pan minister Jaki, spotykając się w salach czy  plenerze, gromadzi większą ilość uczestników. Tam zazwyczaj poruszane są kwestie mieszkalne bądź dot. sądownictwa – mówił.

Rezygnacja z przewodzenia Komisji Weryfikacyjnej

– To złożony problem. Rozumiem, że Komisja Weryfikacyjna ma swoje terminy posiedzeń, terminy procedowania. Nie jestem w stanie powiedzieć, czy pan minister powinien zrezygnować ze swojej funkcji. Jeśli chodzi o uczciwość procedowania, to sprawne organizacyjnie ciało. Efekty pracy tej komisji widać gołym okiem – podsumował Pawel Terlecki, radny Prawa i Sprawiedliwości w Warszawie.

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


Andrzej Duda zmienia Konstytucję -zakaz adopcji dzieci przez pary jednopłciowe
Wczytuję komentarze...
Najnowsze