Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Radny PSL deklaruje: "W wyborach do naszego parlamentu na pewno będziemy szli sami". Nie tak to sobie Schetyna wyobrażał...

am 10:32 20 marca 2019
twitter.com/MichalSzczerba
– W wyborach do naszego parlamentu na pewno będziemy szli sami – zadeklarował na antenie Radia Zachód radny sejmiku województwa lubuskiego Jan Świrepo (PSL).

– Tworząc Koalicję Europejską, liczyliśmy się z tym, że będziemy z ludźmi, z którymi nie jest nam po drodze w pewnych poglądach – powiedział Radiu Zachód były wicewojewoda lubuski, a obecny radny sejmiku z ramienia PSL Jan Świrepo.

Przyznał też, że Polskie Stronnictwo Ludowe zamierza samodzielnie wystartować w wyborach do parlamentu krajowego.

– Osobiście chciałbym, żeby tak było – mówi poseł PSL-u Eugeniusz Kłopotek w rozmowie z portalem tvp.info.

– W wyborach do PE sprawy światopoglądowe nie grają pierwszorzędnej roli, natomiast one będą grały bardzo ważną rolę w wyborach do parlamentu polskiego i wtedy będziemy musieli się bardzo głęboko zastanowić, jak do tych wyborów pójść – stwierdził. 

Wskazał, że wspólny start z list Koalicji Europejskiej to "jedyna szansa na ewentualne pokonanie Prawa i Sprawiedliwości". – Bez Polskiego Stronnictwa Ludowego Koalicja Europejska nie miałaby żadnych szans, żeby pokonać PiS, a tak zawsze jakaś szansa jest – zauważył.

Źródło: zachod.pl, tvp.info

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze