Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

"Te Święta będą inne..." Wzruszający spot premiera Morawieckiego

JJ 19:25 23 grudnia 2020
Życzenia premiera MorawieckiegoFacebook/Mateusz Morawiecki
– Tym razem usiądziemy nie przy jednym lecz przy wielu stołach. Te Święta będą inne niż te, które mamy w swej pamięci – pisze na Facebooku premier Mateusz Morawiecki.

Szef rządu opublikował w mediach społecznościowych wyjątkowy spot ze świątecznymi życzeniami – dostosowany do panującej rzeczywistości. Widać m.in. młode małżeństwo z dziećmi, które łączy się z rodzicami i dziadkami przez internetowy komunikator. W całym spocie rodziny, małżeństwa, seniorzy, młodzież, spotykają się ze swoimi bliskimi przy świątecznym stole.

– Od ostatnich Świąt bardzo mocno zmieniały się nasze plany i marzenia. Zmienił się też cały świat. 
Wszyscy tęsknimy za bliskimi, którzy odeszli lub są gdzieś daleko i nie możemy już ich przytulić ani podzielić się z nimi opłatkiem – podkreśla szef polskiego rządu.

– Tym razem usiądziemy nie przy jednym lecz przy wielu stołach. Te Święta będą inne niż te, które mamy w swej pamięci – zapowiada premier.

– Dziś życzę Państwu jednego. Powrotu do normalności! Właśnie tego, czego w tym trudnym czasie wszyscy najbardziej pragniemy. Wesołych Świąt Bożego Narodzenia! - podkreśla na końcu polityk.

Spot pokazuje, że mimo pewnego oddalenia i tak możemy być razem. 

Źródło: Facebook/Mateusz Morawiecki

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze