Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

"Ta pogarda. Ten rechot... Panie Arłukowicz, zabieraj pan koleżeństwo i przeproście pana z Węgrowa". Beata Szydło bez ogródek!

pmb 17:25 6 lipca 2019
Flickr/Kancelaria Premiera/Public Domain Mark 1.0
Widzieliśmy wszyscy. Ta pogarda. Ten rechot, który unosił się po tej ulicy. A ja mam krótki komunikat do tego towarzystwa. Panie Arłukowicz, zabieraj pan koleżeństwo i wracajcie szybko przeprosić tego pana do Węgrowa – powiedziała europoseł PiS Beata Szydło podczas konwencji PiS w Katowicach.

Przypomnijmy jak "pokazali się" politycy PO podczas wizyty w Węgrowie. Były minister zdrowia, a obecnie polityk Platformy Obywatelskiej, Bartosz Arłukowicz, wyśmiał mężczyznę, którego określił jako "najsłynniejsze wsparcie PiS w Węgrowie".

– Nie będzie nigdy zgody Prawa i Sprawiedliwości na to, by gardzić drugim człowiekiem. Panie Arłukowicz, zabieraj pan koleżeństwo i wracajcie szybko przeprosić tego pana do Węgrowa – podkreśliła Beata Szydło.

– Pojechała tam ekipa Platformy, czy jak oni się teraz nazywają, Koalicja Europejska, pojechali do Węgrowa po to, żeby spotkać się z Polakami. I co? Widzieliśmy wszyscy. Ta pogarda. Ten rechot, który unosił się po tej ulicy. A ja mam krótki komunikat do tego towarzystwa: panie Arłukowicz, zabieraj pan koleżeństwo i wracajcie szybko przeprosić tego pana do Węgrowa – powiedziała europosłanka PiS.

Zobacz także: Arłukowicz wyśmiał człowieka i się tym pochwalił. Ziemkiewicz: tego by nawet naćpany poeta nie wymyślił

Źródło: niezalezna.pl/media

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - R. GROMADZKI - W. GADOWSKI - "UCIECZKA OD WOLNOŚCI"
Wczytuję komentarze...
Najnowsze