Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

"Proponuję nowe hasło – Warszawa bez złodziei". Koniec kampanii z przytupem! [ZOBACZ WIDEO]

am 20:24 19 października 2018
– Idziemy po uczciwą Warszawę. Odbijemy Warszawę tej mafii. Do kogo należy Warszawa? Nie do tych grup interesów, nie do tej mafii reprywatyzacyjnej. Warszawa będzie wreszcie wasza - mówił podczas koncertu kończącego akcję #100iMyPodBlokiem kandydat Zjednoczonej Prawicy na prezydenta Warszawy Patryk Jaki.

– Tutaj jest siła, tutaj pójdziemy po uczciwą Warszawę. Odbijemy Warszawę tej mafii. Dzięki wam, dziękuję wam bardzo. Do kogo należy Warszawa? Nie do tych grup interesów, nie do tej mafii reprywatyzacyjnej. Warszawa będzie wreszcie wasza. Idziemy po Warszawę – mówił podczas finiszu akcji Patryk Jaki.

– Proponuję nowe hasło – Warszawa bez złodziei – dodał.

 

– Warszawa należała zawsze do najodważniejszych miast w Polsce. Warszawiacy, którzy podczas Powstania Warszawskiego mogli podjąć decyzję, zostajemy w domu, będziemy pilnowali, żeby tylko nam się nic nie stało, ale nie, masowo chwycili za broń. A wiecie państwo dlaczego masowo chwycili za broń? Dlatego, że kochali Warszawę, ale też dlatego, że zawsze chcieli stanąć w obronie bliźnich. Zawsze chcieli stanąć w obronie drugiego człowieka – podkreślił kandydat ZP.

 

Źródło: twitter.com

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Wczytuję komentarze...
Najnowsze