Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

"Powinien spojrzeć w lustro..." Mazurek po prostu zmiażdżyła Tuska!

JJ 19:59 18 stycznia 2020
Telewizja Republika
Na haniebny wpis byłego szefa Rady Europejskiej, Donalda Tuska zareagowała europosłanka Prawa i Sprawiedliwości, Beata Mazurek.

Wczoraj Tuskowi wyraźnie puściły nerwy, przez co były premier w chamski sposób zaatakował na Twitterze obecny rząd oraz jego wyborców.

– Żałosne konwulsje lipnego moralisty i politycznego obłudnika-tak tweet Tuska skomentowała europosłanka PiS, Beata Mazurek.

– Wyprowadzają Polskę z Unii, niszczą sądy, by bezkarnie kraść, szczują jednych Polaków przeciw drugim. Głosujesz na nich? Masz prawo. Ale nie masz prawa dłużej udawać, że tego nie widzisz. Bo widzisz- grzmiał wczoraj na Twitterze przewodniczący Europejskiej Partii Ludowej. Na haniebny wpis Tuska zareagowała była rzeczniczka PiS. W podobnie ostrych słowach!

– Żałosne konwulsje lipnego moralisty i politycznego obłudnika. Kłamca, który jak się pomyli, to może powie prawdę. Tusk pisze o szczuciu, dzieleniu, złodziejstwie - powinien spojrzeć w lustro, to zobaczy idealnego adresata-napisała polityk.

– Na szczęście jego polityczne znaczenie to już tylko prymitywne wpisy-podsumowała.

Były premier, który zrejterował przed Andrzejem Dudą, coraz bezczelniej atakuje polski rząd. Po powrocie na białym rumaku nie pozostało już nic, więc Donald Tusk spadł do poziomu internetowych „trolli”. 

 

 

Źródło: Twitter, media

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze