Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

"Postkomuna się bawi, zastanawiają się teraz jak znowu oszukać Polaków". Sprawdź jak Lichocka demaskuje Koalicję Europejską

PR 8:53 2 maja 2019
Telewizja Republika
Gościem poranka w Telewizji Republika była kandydatka PiS do europarlamentu z Wielkopolski, Joanna Lichocka. - Głosujcie na kogo tylko chcecie byle z PiS - mówiła posłanka.

 

Posłanka Joanna Lichocka przypomniała na początku rozmowy, że hasło PiS „Polska sercem Europy” pokazuje, że nie możemy pozwolić sobie na narzucanie nam wstydu. Odniosła się także do wczorajszego szczytu „Together for Europe” który odbył się wczoraj w Warszawie. Wskazała jak duże znaczenie ma to, że odbył się w naszej stolicy oraz pokazał, że mamy wspólne stanowisko – podpisana przez uczestników szczytu deklaracja stwierdza, że rządy wszystkich państw członkowskich muszą uczestniczyć w procesie decyzyjnym Unii Europejskiej, na takiej samej zasadzie oraz w duchu lojalnej współpracy i jedności.

- To sukces premiera Morawieckiego i tej części Europy. Jestem przekonana, że będziemy potrafili to przeprowadzić - powiedziała.

Joanna Lichocka skomentowała także przekaz Koalicji Europejskiej, którą nazywa postkomuną, dotyczący rzekomej chęci PiS do przeprowadzenia polexitu. Stwierdziła, że po całkowitym upadku tej tezy, tworzone są inne fałszywe oskarżenia.

- Przewodniczący Juncker ośmieszył te tezy i pomysły. Powiedział publiczne, że to są bzdury i zastanawiają się teraz jak oszukać znowu Polaków. Postkomuna się bawi, pani mucha się cieszy, że pan Kwaśniewski ją popiera. Wiadomo jakie reprezentuje interesy ta lista. Miller na 2. miejscu na jednej liście, Cimoszewicz na 1. na innej – to nie pozostawia wątpliwości. To jest formacja postkomunistyczna. Mają kilka nazwisk z ładnym rodowodem, ale pokazują swoje prawdziwe ja. To są ludzie którzy kiedyś hołdowali Moskwie teraz mają innych patronów - oznajmiła.

Goszcząca w studiu Telewizji Republika Joanna Lichocka zwróciła uwagę na bardzo ważne zjawisko i przestrzegła przed nim.

- Myślę, że warto uczulić widzów na to, co się dzieje na portalach społecznościowych. Jest duży atak na PiS ze strony różnych trolli. Czasem myślę, że to są złośliwe oprogramowania. Proszę, by patrzeć na to, że decydują się teraz sprawy związane z bazą stałą wojsk amerykańskich w Polsce i wizytą Trumpa, to jest bardzo nie na rękę Putinowi - wskazała.

Posłanka, która w ramach kampanii przed eurowyborami odwiedza każdy powiat w Wielkopolsce podkreśliła, że zbliżają się bardzo ważne wybory.

- Ważne jest to, czy w Brukseli są politycy którzy głosują za Polską a nie przeciw. Z list postkomuny startuje wielu polityków, którzy głosowali przeciwko. Ważne, by było ich jak najmniej - powiedziała Lichocka.

Ostatnie głosowanie dot. równego traktowania konsumentów w UE ujawniło, że część z nich była przeciwna, nie jestem w stanie zrozumieć jakimi ścieżkami idą ich myśli, to na pewnie nie było głosowanie dla Polski – wskazała.

- Głosujcie na kogo tylko chcecie byle z PiS – powiedziała na zakończenie kandydatka z 3 miejsca na liście PiS w Wielkopolsce, Joanna Lichocka.


Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


Andrzej Duda zmienia Konstytucję -zakaz adopcji dzieci przez pary jednopłciowe
Wczytuję komentarze...
Najnowsze