Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

"Obsceniczne kpiny z religii to popularny element pochodów homoseksualistów na całym świecie". Publicyści komentują

pmb 13:32 26 maja 2019
Fot. ilustracyjnaFlickr/Attribution-ShareAlike 2.0 Generic (CC BY-SA 2.0)
Obsceniczne kpiny z religii to popularny element pochodów homoseksualistów na całym świecie. Publiczne obrażanie religii, zwłaszcza katolicyzmu, to standard a nie "wyskok" z ich strony. Kpiną z rozsądku jest zaś pudrowanie tego faktu – napisał na Twitterze Jan Pawlicki.

W sobotę odbył się V Trójmiejski Marsz Równości w Gdańsku. Uczestnicy demonstracji nieśli m. in. kontrowersyjną planszę na której rysunek waginy zastąpił Najświętszy Sakrament. 

Prezydent Gdańska Aleksandra Dulkiewicz stwierdziła natomiast, że jest "dumna i zaszczycona, że mogła otworzyć i uczestniczyć w V Trójmiejskim Marszu Równości".

Publicyści nie kryją oburzenia. "Obsceniczne kpiny z religii to popularny element pochodów homoseksualistów na całym świecie. Publiczne obrażanie religii, zwłaszcza katolicyzmu, to  standard a nie 'wyskok' z ich strony. Kpiną z rozsądku jest zaś pudrowanie tego fakt" – napisał Jan Pawlicki.

Sprawę w mocnych słowach skomentował również Rafał Ziemkiewicz: z czego jesteś dumna, żałosna idiotko? Z chamskiego znieważania katolików? 

Źródło: twitter.com

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (ODC.155/1) - UJAWNIAMY POMORSKĄ SYCYLIĘ. A TAM ADAMOWICZ, DEVELOPERZY I ...
Wczytuję komentarze...
Najnowsze