Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

"Niewiarygodna Koalicja Obywatelska będzie dziś i jutro składać kolejne PusteObietnice". Oto „prawdziwe >forum programowe< Koalicji Obywatelskiej”

PR 9:56 12 lipca 2019
zrzut ekranu: forumprogramoweko.pl/
Tuż przed rozpoczęciem dwudniowego Forum Programowego Koalicji Obywatelskiej, Prawo i Sprawiedliwość uruchomiło stronę internetową, na której - jak wskazują politycy PiS - zaprezentowane są prawdziwe plany KO.

 

- Podczas forum programowego Platformy z pewnością padną kolejne puste obietnice. Tymczasem prawda o ich planach kryje się w wypowiedziach polityków opozycji. Możecie się przekonać tutaj: http://forumprogramoweko.pl/" - poinformował na Twitterze wicerzecznik PiS Radosław Fogiel.

Na stronie w poszczególnych zakładkach zamieszczono wypowiedzi polityków KO dotyczące rodziny, pracy, edukacji, zdrowia, bezpieczeństwa i polityki zagranicznej.

- Niewiarygodna Koalicja Obywatelska będzie dziś i jutro składać kolejne - czytamy na Twitterze PiS.

 

 

 

Forum Programowe Koalicji Obywatelskiej (PO, Nowoczesnej, Inicjatywy Polska), na którym mają dobyć się 53 panele dyskusyjne zaplanowane jest na 12. i 13. lipca w gmachu Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. 

Zaplanowane są specjalne wystąpienia Grzegorza Schetyny, Katarzyny Lubnauer i Barbara Nowackiej. 

Na stronie  http://forumprogramoweko.pl/, w sześciu zakładkach możemy odnaleźć wypowiedzi polityków PO, dotyczące ważnych dla Polaków kwestii.

 

Czytaj także:

Mocny przegląd tygodnia wg. Ziemkiewicza! "Biedroń został specjalistą od równego traktowania kobiet z penisem i bez penisa"

Źródło: twitter

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Wczytuję komentarze...
W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Najnowsze