Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

"Nie wyobrażam sobie, aby miał odejść z polityki", "jest architektem zwycięstw" - o kim mówi Zbigniew Ziobro?

PR 13:44 15 lipca 2019
Telewizja Republika
Lider kieleckiej listy PiS, minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro stwierdził dziś podczas konferencji w tym mieście, że nie wyobraża sobie, by Jarosław Kaczyński miał odejść z Polityki. - Jarosław Kaczyński jest architektem zwycięstw obozu Zjednoczonej Prawicy, architektem całego obozu i nie wyobrażam sobie, aby miał odejść z polityki - powiedział Ziobro.

 

- Ufam, że uda nam się zbudować drużynę, która odniesie sukces w województwie świętokrzyskim i będzie to sukces mierzony dobrymi zamianami dla Polski i regionu - powiedział dziś w Kielcach Zbigniew Ziobro.

Lider Kieleckiej listy PiS pytany przez dziennikarzy, czy widzi siebie na miejscu prezesa Kaczyńskiego za cztery lata, oznajmił, że nie wyboraża sobie by lider Zjednoczonej Prawicy miał odejść z Polityki.

- Jestem przekonany, że siła i energia, pasja z jaką Jarosław Kaczyński realizuje politykę sprawi, że za cztery i osiem lat, i dłużej też, będzie patronował całemu obozowi i będzie gwarantem realizacji naszych zobowiązań wobec Polski i Polaków. I gwarancją naszych zwycięstw - podkreślił minister sprawiedliwości.

Ziobro odniósł się także do toczonych przez partie opozycyjne rozmów dotyczących kształtu startu w nadchodzących wyborach, które ciągle się przedłużają i nie przynoszą efektów, podczas gdy PiS, ma już gotowe listy.

 - Żeby rozmawiali i prowadzili tę debatę jak najdłużej i jeden dzień po wyborach jeszcze ustalali zasady utworzenia koalicji - żartował Ziobro.

Prokurator generalny ocenił także, że opozycja nie zajmuje się ani Polakami, ani programem, który realnie mógłby pomóc w rozwiązaniu wyzwań stojących przed Polską.

- Gdzie im do rozwiązywania problemów Polski i Polaków, skoro nawet nie potrafią dogadać się i ustalić na jakich zasadach będą kandy datować w wyborach do parlamentu - powiedział Ziobro.

 

Czytaj także:

„Trochę paździerzowo i przaśnie wygląda Platforma a oni byli partią intelektualistów” Ciekawa analiza działań Grzegorza Schetyny

Źródło: media

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze