Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

"Nie mów do mnie w piep***nym obcym języku, głupia krowo". Pokaz chamstwa i rasizmu w pełnej okazałości. [ZOBACZ NAGRANIE]

am 18:28 21 października 2018
Szokujące zajście miało w samolocie relacji Barcelona - Londyn linii Ryanair. Mężczyzna zaczął obrażać starszą, czarnoskórą kobietę, ponieważ ta "usiadła zbyt blisko niego". Pozostali pasażerowie stanęli murem w obronie niewinnie obrażanej. Całą sytuację nagrano i opublikowano w sieci.

Wstrząsający materiał nagrano podczas piątkowego lotu z Barcelony do Londynu. Mężczyzna wykrzykuje w kierunku kobiety najgorsze epitety, określając ją "brzydkim czarnym draniem/skur****nem". Wykrzykiwał, żeby ktoś usiadł między nimi, ponieważ "nie ma ochoty siedzieć obok brzydkiej, pie***onej twarzy".

Załoga i pasażerowie jednoznacznie potępili rasistowskie zachowanie mężczyzny, jednak ten nie zamierzał odpuścić.

"Mówię ci, mam nadzieję, że ktoś tam siedzi, bo nie chcę siedzieć obok twojej brzydkiej twarzy, piep***nej twarzy. Nie mów do mnie w piep***nym obcym języku, głupia krowo" – krzyczał dalej, nie zważając na apele pozostałych.

Siedzący za nimi mężczyzna w końcu interweniuje nieco radykalniej. Pochyla się nad agresorem i karze mu się uspokoić. Pasażerowie domagali się, aby rasista opuścił pokład.

Do sprawy odniósł się rzecznik prasowy Ryanaira. "Jesteśmy świadomi całego zajścia. Sprawę zgłosiliśmy policji w Essex" – mówił.

 

Źródło: metro.co.uk

Wczytuję ocenę...


Andrzej Duda zmienia Konstytucję -zakaz adopcji dzieci przez pary jednopłciowe
Wczytuję komentarze...
Najnowsze