Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

"Napiszmy za co Polskę kochamy, cenimy i szanujemy, z czego jesteśmy dumni". Piękna inicjatywa MON z okazji świąt! [ZOBACZ SPOT]

am 10:57 24 grudnia 2018
mon.gov.pl
15 sierpnia 2018 roku pierwszy raz została otwarta pamiątkowa księga życzeń dla Polski. Jest ona skarbnicą życzeń świadczących o miłości do Ojczyzny, o pamięci, o naszej historii i poczuciu wielkiej wspólnoty, która daje siłę. Polacy często pisali o bezcennej niepodległości, poczuciu wspólnoty, dumie z polskich żołnierzy.

Na pierwszej karcie Mariusz Błaszczak, minister obrony narodowej i pomysłodawca księgi napisał: Rok jubileuszu odzyskania niepodległości jest doskonałą okazją do złożenia życzeń Ojczyźnie. (…) Napiszmy za co Polskę kochamy, cenimy i szanujemy, z czego jesteśmy dumni.

Czas Świąt Bożego Narodzenia to oprócz chwil radości, także czas refleksji, wspomnień i zastanowienia się nad przyszłością. To wspaniała okazja, żeby zobaczyć, czego Polacy życzyli sobie nawzajem  i swojej Ojczyźnie. 

 O tych życzeniach opowiada spot filmowy, z udziałem m.in. kpt. Juliusza Kuleszy ps. Julek, Powstańca Warszawskiego, kpr. Moniki Michalik, medalistki olimpijskiej i mistrzyni Europy w zapasach, 3-letniej Madzi i mjr Mariusza Chryca,  uczniów oraz sierż. Wojciecha Karbowskiego z psem Lando z 2 Mazowieckiego Pułku Saperów.  Zapraszamy do obejrzenia.

- Polska to dumny kraj. Pamiętajmy o tym świętując Boże Narodzenie w stulecie odzyskania Niepodległości. Rodzinnych Świąt i dobrego Nowego Roku – mówi minister Mariusz Błaszczak w świątecznym spocie przygotowanym przez Ministerstwo Obrony Narodowej.

 

 

Źródło: mon.gov.pl

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Wczytuję komentarze...
W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Najnowsze