Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

"Nam nie chodzi o władzę dla władzy. Chcemy, aby samorządy uczciwie pracowały"

PR 13:40 27 października 2018
twitter
Dziś (w sobotę) w Sanoku odbyło się spotkanie wyborcze PiS, w którym wziął udział prezes Jarosław Kaczyński. - Nam nie chodzi o władzę dla władzy. Chcemy, aby samorządy uczciwie pracowały, aby synergia pomiędzy rządem a samorządem służyła rozwojowi kraju - powiedział Kaczyński wspierając kandydata PiS Tadeusza Pióro.

"Jeżeli samorządy współpracują, to środki mogą być lepiej wykorzystywane" przypomniał podczas spotkania wyborczego PiS w Sanoku Jarosław Kaczyński.

- Nam nie chodzi o władzę dla władzy. Chcemy, aby samorządy uczciwie pracowały, aby synergia pomiędzy rządem a samorządem służyła rozwojowi kraju - powiedział.

- PiS, wbrew temu co się mówi nie jest partią wojny, jest partią współpracy. Chcemy by wszystkie siły polityczne w Polsce szły w tym samym kierunku - rozwoju i wzmocnienia Polski – dodał Kaczyński.

Prezes PiS przypomniał, że jego śp. brat Lech Kaczyński, zawsze wierzył, że Polskę trzeba i można zmieniać. Przypomniał, że PiS, właśnie to robi.

- Idziemy do przodu i zmieniamy Polskę. Likwidujemy patologie, prowadzimy uczciwą politykę społeczną - stwierdził.

Jarosław Kaczyński przypomniał w Sanoku, że rząd odnosi sukcesy i dotrzymuje słowa.

- Mamy wielkie sukcesy ekonomiczne zarówno w kwestii rozwoju jak i całego systemu. Mamy środki na nasze programy - powiedział.

Prezes PiS przypomniał wszystkim, po co jego partia toczy tę walkę.

- Chcemy dojść do sytuacji, w której nikt nie będzie musiał z kraju wyjeżdżać w poszukiwaniu lepszego życia - powiedział.

Jarosław Kaczyński powiedział, że wybory samorządowe, przyniosły ogromny sukces.

 

Z ust Jarosława Kaczyńskiego padły bardzo ważne słowa odnośnie celu walki w wyborach samorządowych.

- Nam nie chodzi o władzę dla władzy. Chcemy, aby samorządy uczciwie pracowały, aby synergia pomiędzy rządem a samorządem służyła rozwojowi kraju - powiedział.

- Jeżeli samorządy współpracują, środki, którymi dysponują mogą być lepiej wykorzystywane dla zrównoważonego rozwoju - dodał.

Jarosław Kaczyński prosił o wsparcie dla kandydata na prezydenta Sanoka Tadeusza Pióro i o to, by ostatnie dni przed głosowaniem spędzić czynnie, by zachęcać do głosowania na tego wartościowego człowieka.

 

 

- Chcemy, aby Polska stała się krajem silnym i liczącym się w Europie - mówił Kaczyński.

 

 

sanok1_670(źródło: zrzut ekranu: facebook.com/pisorgpl )

Źródło: facebook.com/pisorgpl

Wczytuję ocenę...


WIECZÓR WYBORCZY - GADOWSKI, HERUDZIŃSKI, KARNKOWSKI - PO CZEKA TERAZ 4 LATA POSTU. ONI TEGO ...
Wczytuję komentarze...
Najnowsze