Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

"Najwspanialszy ruch w historii świata." Słowenia uczciła pamięć "Solidarności"

AN 7:15 31 sierpnia 2020
W poniedziałek Mateusz Morawiecki gości na Słowenii.Facebook/Mateusz Morawiecki
W poniedziałek premier Mateusz Morawiecki gości na Słowenii, gdzie spotka się z tamtejszym szefem rządu i weźmie m.in. udział w w otwarciu Forum Strategicznego w Bledzie. Słoweńcy nie zapomnieli także o ważnej dla Polaków rocznicy...

Premier Mateusz Morawiecki w poniedziałek gości na Słowenii. 

O godzinie 8.00 planowane jest spotkanie polskiego szefa rządu z premierem Słowenii Janezem Jansą. Następnie Prezes Rady Ministrów Weźmie udział w w otwarciu Forum Strategicznego w Bledzie i zabierze głos w panelu dyskusyjnym „Europa po Brexicie i Covid-19 – przekazało Centrum Informacyjne Rządu.

Mateusz Morawiecki przybył do Słowenii już wczoraj. Jak się okazało gospodarze nie zapomnieli o 40. rocznicy powstania "Solidarności." Na wzgórzu zamkowym w Bled pojawił się biało-czerwony hologram z logiem Związku. Premier podzielił się tym za pośrednictwem mediów społecznościowych.

 

 
Miłe zaskoczenie to widok z okna naszego hotelu na wzgórze zamkowe w Bled, dlatego od razu chwyciłem za telefon i postanowiłem to dla Was uwiecznić. Świetlisty hologram z wielkim biało-czerwonym logiem "Solidarności", świętującej jutro 40-lecie powstania jest widoczny z całego miasta. Najwspanialszy ruch społeczny w historii świata zasługuje na taką reklamę - napisał Mateusz Morawiecki na Facebooku.
 
 

Źródło: Facebook

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze