Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

"My chcemy żeby było lepiej - oni, żeby było gorzej". Mazurek punktuje Koalicję Europejską

am 13:18 24 lutego 2019
twitter.com/@SlawekNeumann
"Mamy Nową Piątkę PiS,a co ma do zaoferowania Polakom Koalicja Europejska?" – pisze na Twitterze Beata Mazurek. Spoiwo antypis jest nad wyraz dostrzegalne.

"Mamy Nową Piątkę PiS,a co ma do zaoferowania Polakom Koalicja Europejska?Co łączy poseł Wielgus chcąca stawiać kościół przed trybunalem w Hadze z PSL odwołującym się do chrześcijaństwa?Co ich łączy poza nienawiścią do dobrej zmiany?My chcemy żeby bylo lepiej-oni żeby było gorzej" (pis. oryg.) – czytamy we wpisie Mazurek.

 

Koalicja Europejska sfinalizowana

Liderzy Platformy Obywatelskiej, Polskiego Stronnictwa Ludowego, Nowoczesnej, Sojuszu Lewicy Demokratycznej oraz Partii Zieloni podpisali deklarację o powołaniu Koalicji Europejskiej. – Powołujemy Koalicję Europejską po to, żeby bronić Polskę przed siłami antyeuropejskimi, przed tymi, którzy osłabiają, niszczą polską pozycję w Unii Europejskiej – powiedział Grzegorz Schetyna, lider koalicji.

– Zdajemy sobie sprawę, że to jest początek kampanii wyborczej, całego system wyborczego, który od kampanii europejskiej przez kampanię parlamentarną do Sejmu i Senatu zakończy się w kwietniu przyszłego roku wyborami prezydenckimi – mówił lider PO. 

– Byli, są i będą niezbędni do tego, żeby ta koalicja naprawdę miała sens i pokazywała wymiar dobrej współpracy między partiami politycznymi, bo tylko ten dobry duch będzie pozwalał otwierać naszą koalicję na innych partnerów, inne środowiska – mówił Schetyna, dziękując innym partiom za dołączenie do Koalicji Europejskiej.

 

Źródło: twitter.com

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze