Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

"Mówią, że ich wynik to sukces, ale co mają powiedzieć, co ma powiedzieć Schetyna, który po raz kolejny dostaje bęcki"

PR 8:53 10 czerwca 2019
Telewizja Republika
W poranku Telewizji Republika gościł radny województwa mazowieckiego Wojciech Zabłocki. - Myślę, że Polacy doceniają że w końcu jest taka partia, że co powie to zrobi – mówił radny.

Na początku rozmowy radny odniósł się do marszu równości w Warszawie.

- W Warszawie ścierają się różne wartości. Powinno tak być. Ale zadziwiające, że prezydent Trzaskowski opowiada się mocno po jednej. Dlaczego traktuje jednych w ten sposób a innych inaczej. Zwolnił z opłat paradę równości więc gdzie jest ta równość. Sam idzie w tym marszu, a pozostali niech płacą, to hipokryzja której przykładów jest więcej – mówił w Telewizji Republika Wojciech Zabłocki.

- Ostatnio w jednej ze szkół w Warszawie zorganizowano turniej siatkówki dla gejów. Były też tam różne stoiska z akcesoriami dla nich i to wszystko pod patronatem prezydenta Trzaskowskiego. Ale dlaczego takie wydarzenie organizuje się w szkołach. Jest to sytuacja niebezpieczna, tłumaczenie że to w weekend poza czasem działania szkoły to nie jest żadne tłumaczenie. W weekend też dzieci przychodzą np. na boisko. Gabinety masażu, stoiska, dark roomy to niedopuszczalne w takim miejscu – stwierdził radny.

Wojciech Zabłocki odniósł się także do wyników ostatnich wyborów w których PiS uzyskało rekordowe poparcie.

- Ponad 45 proc. - rekordowe poparcie otrzymały partie tradycyjne. Biedroń dostał 6 proc. - partia, która miała być taka postępowa, ledwo ponad progiem. PO mająca bronić demokracji przegrywa. Mówią, że ich wynik to sukces, ale co mają powiedzieć, co ma powiedzieć Schetyna, który po raz kolejny dostaje bęcki. Ma ustąpić? Nie chciałbym by ustępował bo z nim łatwo toczy się walkę - tylko anty PiS. Myślę, że Polacy doceniają że w końcu jest taka partia, że co powie to zrobi. Kolejne wybory wygrywamy. To dalej będzie trwało mam nadzieje, nasze programy się sprawdzają, gospodarka idzie na przód – mówił.

- Te środowiska nie są w stanie pokazać od wielu lat programu – dodał.

Radny mówił także o biciu rekordów przez prezydenta Trzaskowskiego.

- Bije rekordy odwoływania obietnic. Wycofuje się praktycznie ze wszystkiego, metro, mosty, obwodnica. Mogę pochwalić, że jeszcze nie wprowadził podwyżek za bilety, tego jeszcze nie uczynił – powiedział.

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (ODC.166/1) - CAŁA PRAWDA O ANDRZEJU TRETYNIE - MODELOWYM REKTORZE III RP
Wczytuję komentarze...
Najnowsze