Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

"Molestowanie i gwałt to narodowy obowiązek". Al-Wahsh poniesie konsekwencje?

am 10:45 2 listopada 2017
youtube.com
Egipska Rada Narodowa ds. Kobiet (NCWR) złożyła doniesienie na znanego w ich środowisku prawnika. Nabih Al-Wahsh podczas emisji programu powiedział, że "narodowym obowiązkiem" jest molestowanie i gwałcenie kobiet, które noszą obcisłe i podarte spodnie.

Dziewczyny muszą same się szanować, by inni je respektowali. Obrona moralności jest ważniejsza od obrony granic - majaczył Al.-Wahsh na wizji. Podsumował swoją wypowiedź twierdząc, że patriotycznym i narodowym obowiązkiem jest zgwałcenie kobiety, która prowokuje swym wyglądem.

– Moja córka także zasługiwałaby na gwałt, gdyby zdecydowała się ubrać spodnie, które byłyby rozprute. Moje córki noszą zwykłe spodnie. Musimy nawiązywać do naszych zwyczajów i tradycji. Gdyby miały rozcięte spodnie, to by nic ich nie chroniło. To jak zaproszenie dla młodego mężczyzny, by je nagabywał i chciał uprawiać z nimi seks - krzyczał  starając się zagłuszyć rozmówczynie.

Szefowa Rady Narodowej ds. Kobiet oskarżyła Al.-Wahsha o "rażące nawoływanie do gwałtu". Dodała, że wypowiadając takie słowa, złamał egipską konstytucję.

Z przeprowadzonych w Egipcie badań wynika, że 83 procent kobiet doznaje molestowania seksualnego, wiele z nich kilka raz dziennie. 62 procent mężczyzn otwarcie przyznaje się do nękania kobiet. 


Źródło: rmf24.pl

Wczytuję ocenę...


WIECZÓR WYBORCZY - GADOWSKI, HERUDZIŃSKI, KARNKOWSKI - PO CZEKA TERAZ 4 LATA POSTU. ONI TEGO ...
Wczytuję komentarze...
Najnowsze