Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

"Kulturowe barbarzyństwo..." Brudziński mocno w obronie Lisa!

ajm 19:57 10 stycznia 2020
Fot. A.Mitura/MSWiA, Flickr, CC0
"Można nie zgadzać sie z poglądami Redaktora Lisa ale naigrywanie się z czyjejś choroby uważam za kulturowe barbarzyństwo"-napisał na Twitterze europoseł Prawa i Sprawiedliwości, Joachim Brudziński.

Polityk odpowiedział w ten sposób na nienawistny wobec redaktora naczelnego "Newsweeka" tweet jednego z obserwujących Brudzińskiego internautów. 

Użytkownik Twittera włączył się do wymiany zdań między Joachimem Brudzińskim a dziennikarką tygodnika "Newsweek", Renatą Grochal. Internauta (lub zwyczajny troll...) zamiast dyskutować na temat marszałka Senatu, Tomasza Grodzkiego, któremu rząd PiS miał rzekomo proponować ministerialne stanowisko, wyzywał redaktora naczelnego "Newsweeka", Tomasza Lisa i naśmiewał się z choroby dziennikarza. Na chamski i wulgarny wpis natychmiast zareagował europoseł PiS, Joachim Brudziński.

– Takie wpisy uważam za wyjątkowo ohydne. Można nie zgadzać sie z poglądami Redaktora Lisa ale naigrywanie się z czyjejś choroby uważam za kulturowe barbarzyństwo- napisał polityk na Twitterze (pisownia oryginalna). 

– Nieważne czy #rudaawanturnica atakuje PJK czy ktoś, kto cieszy się z choroby RTL. #Ban-dodał były szef MSWiA. 

 

Źródło: twitter

Wczytuję ocenę...


KONFEDERACJA WPISAŁA SIĘ JAKO POŻYTECZNI IDIOCI W NARRACJĘ PLATFORMY - RAFAŁ ZIEMKIEWICZ
Wczytuję komentarze...
Najnowsze