Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

"Krystyna Janda jest rasistką". Jan Śpiewak podsumował aktorkę

pmb 12:37 28 maja 2019
Fot. Telewizja Republika
Promowanie uprzedzeń wobec biednych niewiele się różni od promowania uprzedzeń wobec innych narodów. Trzeba to jasno i otwarcie powiedzieć bez owijania w bawełnę: Krystyna Janda jest rasistką. Liczę na reakcje ludzi kultury – napisał na Twitterze Jan Śpiewak (przewodniczący stowarzyszenia Wolne Miasto Warszawa).

Przypomnijmy, że Krystyna Janda zamieściła na swoim profilu na Facebooku bulwersującą grafikę, którą można jednoznacznie odczytywać jako pogardliwy atak na pewną grupę Polaków.

"Promowanie uprzedzeń wobec biednych niewiele się różni od promowania uprzedzeń wobec innych narodów. Trzeba to jasno i otwarcie powiedzieć bez owijania w bawełnę: Krystyna Janda jest rasistką. Liczę na reakcje ludzi kultury" – napisał Śpiewak na Twitterze. 

Czytaj więcej: Janda zamieściła skandaliczną grafikę. Internauci w szoku. "Ta pogarda wobec wyborców PiS jest nie do zniesienia"

Na rysunku możemy zobaczyć zobaczyć biedną, starszą kobietę z różańcem w ręku, która klęczy pod banknotem trzymanym przez eleganckiego mężczyznę. Nad nimi widnieje hasło: "Daj głos!".

Źródło: twitter.com

Wczytuję ocenę...


RAFAŁ ZIEMKIEWICZ PYTA WPROST: CO Z TYMI WYBORAMI I DLACZEGO POLSKI INTERNET STAŁ SIĘ ŚCIEKIEM?
Wczytuję komentarze...
Najnowsze