Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

"Koniec Systemu": Furia środowisk LGBT z powodu Karty Rodziny

JJ 21:53 16 czerwca 2020
Telewizja Republika
W ubiegłym tygodniu prezydent Andrzej Duda podpisał Kartę Rodziny, co wywołało furię w środowiskach liberalno-lewicowych. Dlaczego? O tym będzie dzisiejszy "Koniec Systemu". a w drugiej części programu porozmawiamy na ten temat z panem prof. Aleksandrem Nalaskowskim z UMK w Toruniu- zapowiedziała redaktor naczelna Telewizji Republika Dorota Kania.

Środa, 10 czerwca. Prezydent Andrzej Duda podpisuje Kartę Rodziny. Zapisano w niej między innymi wsparcie finansowe dla rodzin, obronę instytucji małżeństwa, ochronę dzieci przed ideologią LGBT. 

Środowiska LGBT i popierające je media (m.in. te, których wydawcą jest Agora) w ostatnich tygodniach przypuściły atak na Fundację Instytut na rzecz Kultury Prawnej Ordo Iuris.

Zaczęło się od tego, że w mediach społecznościowych podjęto „akcję solidarności z działaczką partii Wiosna Roberta Biedronia i Ogólnopolskiego Strajku Kobiet Martą Lempart”. Sąd Okręgowy w Warszawie wydał postanowienie, że Lempart nie wolno rozpowszechniać „informacji o tym, że Fundacja Instytut na rzecz kultury prawnej Ordo Iuris jest opłacanymi przez Kreml fundamentalistami”.

Lempart napisała to na swoim Twitterze po tym, jak pod obrady Sejmu trafił obywatelski projekt „Stop pedofilii”, w który był zaangażowany Ordo Iuris.

Wbrew propagandzie nie chodziło o zakaz edukacji seksualnej, lecz o ochronę prawną dzieci i młodzieży przed demoralizacją. Na pomoc Lempart ruszyły wszystkie lewackie organizacje i media wspierające ideologię LGBT.

Jednocześnie zaatakowano Ordo Iuris i środowiska, które chcą normalnej rodziny, a nie propagowania i wprowadzania w życie neomarksizmu, jakim jest ideologia LGBT. Szczególnie aktywna w tych tematach jest „Gazeta Wyborcza” oraz jej dodatek „Wysokie obcasy”. „Fundamentaliści polują na kobiety. Strategię działania w Europie wypracowują na tajnych spotkaniach” – alarmowały w maju „WO” w wywiadzie z Klementyną Suchanow z Ogólnopolskiego Strajku Kobiet, autorką książki „To jest wojna. Kobiety, fundamentaliści i nowe średniowiecze”.

W tekstach lewicowych mediów rodzina jest przedstawiana jako nienormalny twór, a środowiska i działacze pro life walczące o normalność – jako fundamentaliści i fanatycy powiązani z Kremlem. Ataki na naukowców Od wpływów ideologii LGBT nie są wolne także placówki naukowe, a przede wszystkim uniwersytety. Dobitne przykłady represji wobec naukowców krytykujących ideologię LGBT to prof. Aleksander Nalaskowski z Uniwersytetu im. Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz prof. Ewa Budzyńska z Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Źródło: TV Republika

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze