Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

"Jedyną nadzieją przeciwników kanału pozostaje marszałek z PO". O blokowaniu przekopu Mierzei w najnowszej „GP”

7:31 9 stycznia 2019
twitter
Tygodnik „Gazeta Polska” napisał dziś m.in. o tym, jak rosyjskie lobby blokuje przekop Mierzei Wiślanej. W numerze, znalazł się również cotygodniowy komentarz plastusiowy Barbary Bieli oraz o temat przekrętu stulecia, który zablokował minister Banaś. Czytaj najnowszą "Gazetę Polską"!

W najnowszym numerze „Gazety Polskiej” Wojciech Mucha rozprawia się z klubem piłkarskim Wisłą Kraków. Pisze m.in.: „Gdyby Patryk Vega albo Władysław Pasikowski szukali scenariusza do nowego filmu, wystarczy, żeby przeanalizowali ostatnie kilka lat historii Wisły Kraków. Jest tu wszystko. Sport, pieniądze, zorganizowana przestępczość, nieoczekiwane zwroty akcji, egzotyczne lokalizacje i wielkie zagadki. A w tle? Być może i korupcja na niemałą skalę oraz układy sięgające do głębokiego PRL”.


W tekście pt. „Wojna o przyszłą Europę” czytamy: „Brexit i majowe wybory do europarlamentu zapowiadają się jako dwa wstrząsy, które na zawsze zmienią Unię Europejską. Choć w sondażach populiści mają przewagę, to na razie wszystkie najważniejsze karty trzyma w swoich rękach unijny establishment” 

 

 Czytaj więcej w najnowszej "Gazecie Polskiej".

 

Źródło: Gazeta Polska, Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze