Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

"Jedna z najohydniejszych spraw." Prorok gwałcił dzieci podczas "duchowych kąpieli." Usłyszał wyrok...

A.N. 17:36 7 marca 2020
WEST MIDLANDS POLICE
Pastor Michael Oluronbi, który nazwał się prorokiem gwałcił dzieci podczas „duchowych kąpieli”. Angielski sąd skazał go na 34 lata więzienia.

Przez przeszło 20 lat pastor wielokrotnie gwałcił sześć dziewczynek i chłopca. Jak powiedział robił to, by odegnać zło. W styczniu 60-latek został uznany winnym, teraz zapadł wyrok – informuje BBC. 

Oluronbi został skazany przez sąd w Birmingham między innymi za 15 przypadków gwałtów oraz dwóch napaści seksualnych, których miał dokonać służąc w Cherubim and Seraphim Church w Edgbaston. 

Skazana została także Julianna Oluronbi, żona duchownego. Miała aranżować aborcje u czterech zgwałconych dziewczynek. Usłyszała wyrok na 11 lat więzienia za pomaganie i podżeganie do gwałtów

Sędzia Sarah Buckingham  w uzasadnieniu orzeczenia oceniła, że była to „jedna z najohydniejszych spraw o wielokrotne wykorzystywanie dzieci w historii sądownictwa”. 

Duchowny z dzielnicy Birminghan Longbridge został aresztowany na lotnisku w tym mieście w maju ubiegłego roku, gdy próbował zbiec do Nigerii. Po aresztowaniu opowiedział podczas przesłuchania, że to „sam diabeł kazał mu to robić”

Źródło: BBC/TVP.INFO

Wczytuję ocenę...


Andrzej Duda zmienia Konstytucję -zakaz adopcji dzieci przez pary jednopłciowe
Wczytuję komentarze...
Najnowsze