Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

"Im dłużej patrzę na twarz Pawła, z tymi smutnymi oczyma..." – Jakimowicz o Kukizie i jego "walce z systemem"

pmb 21:29 9 sierpnia 2019
Fot. Telewizja Republika
Im dłużej patrzę na twarz Pawła Kukiza, z tymi smutnymi, martwymi oczyma to ja przestaję w niego wierzyć. Nie wiem o co chodzi. Kompletnie – powiedział aktor Jarosław Jakimowicz, który był gościem red. Macieja Kożuszka w programie "Specjaliści od wszystkiego" w Telewizji Republika.

W programie wystąpili również raper Wujek Samo Zło oraz Jacek Liziniewicz z "Gazety Polskiej". Muzyk odniósł się na początku do słynnej potyczki słownej między szefem SLD a red. Żakowskim. To był kozacki disrespect. Nie przez przypadek red. Żakowski ma dopisek Hamas – potrafi zmieszać z błotem nie tylko swoich przeciwników politycznych, ale również zauszników. Cóż za sprawiedliwość dziennikarska i subiektywność… To się ceni.

– Dla opozycji jest obecnie bardzo nerwowa sytuacja – oni się wszyscy zastanawiają co będzie, jeśli PiS zdobędzie większość konstytucyjną.

WSZ odniósł się również do "zdrady" Roberta Biedronia. – Myślę, że Robert Biedroń jest tak wyjątkowym człowiekiem, że trzeba tak zmienić konstytucję, żeby mógł być jednocześnie europosłem, posłem i prezydenta – kpił raper.

Jarosław Jakimowicz zwrócił uwagę na chytry plan Biedronia. – Biedroń zabawił się swoimi współwyznawcami, tymi którzy w niego wierzyli. Myślę, że w Wiośnie jest dużo zawiedzionych i zrozpaczonych osób. Pan Anaszewicz robił dobrą robotę, trochę żal tych ludzi – mówił aktor.

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze