Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

"Homoseksualiści są przedmiotem w tej grze. Ktoś się nimi bawi". Rachoń o wykorzystywaniu młodych ludzi przez ideologów

pmb 21:25 2 sierpnia 2019
Fot. Telewizja Republika
Ich interesuje tylko władza i pieniądze. To nie przypadek, że widzimy dokładnie tych samych ludzi na manifestacjach KOD-u i Marszach Równości. Sprawy homoseksualistów są traktowane przez tych organizatorów totalnie przedmiotowo. Homoseksualiści są przedmiotem w tej grze. Ktoś się nimi bawi – powiedział Michał Rachoń (dziennikarz TVP Info), który był gościem red. Macieja Kożuszka w programie "Specjaliści od wszystkiego" w Telewizji Republika.

– "Po co jest płeć?" W istocie powinno się zadać pytanie: "po co jest kultura?", "po co jest cywilizacja w której się wychowaliśmy?". Kwestionowanie tego po co jest płeć, jest kwestionowaniem fundamentalnych spraw i fundamentalnych zasad, na których zbudowane zostało człowieczeństwo – mówił Michał Rachoń. – Zdaniem ideologów LGBT i gender… Przepraszam, gender to nauka? To jest taka nauka, która twierdzi, że istnieje 56 płci – kpił dziennikarz. – Na Igrzyskach Olimpijskich w sprincie występują osobno: kobiety i mężczyźni. A gdzie pozostałe 54 płcie? – pytał Rachoń.

Michał Rachoń wykpił wszelkie postępowe teorie nt. emisji CO2. – Czy ty nie wiesz, że dzieci nie powinno się mieć? Czy ty nie wiesz, że jedno dziecko zostawia taki ślad węglowy, że powodując "powstawanie" dzieci, zanieczyszczasz atmosferę, niszczysz klimat i doprowadzasz do upadku i zwiększenia emisji CO2? – pytał Michał Rachoń red. Kożuszka.

Aborcja to nie jest zabijanie

– Oni mówią, że zabijanie dziecka w brzuchu matki, to nie jest żadne zabijanie. Przecież to dziecko, które tam jest, jest płodem! A w ogóle to dzieci zanieczyszczają środowisko – szydził Rachoń.

– Wydawałoby się, że sama idea Parady Równości (kiedy spojrzy się na tych młodych ludzi, którzy są ofiarami tych politycznych meneli)... To jest rozgrywanie spraw dla każdego istotnych (seksualności). Oni zrobili sobie z tego pałkę i narzędzie. Moim zdaniem ci, którzy to organizują mają kompletnie gdzieś to, czy homoseksualiści mają swoje problemy czy ich nie mają. Ich to kompletnie nie interesuje. Ich interesuje tylko władza i pieniądze. To nie jest przypadek, że widzimy dokładnie tych samych ludzi na manifestacjach KOD-u i Marszach Równości. Sprawy homoseksualistów są traktowane przez tych organizatorów totalnie przedmiotowo. Homoseksualiści są przedmiotem w tej grze. Ktoś się nimi bawi – mówił Rachoń.

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze