Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

"Generacja RP". Nowy spot Andrzeja Dudy skierowany do młodych Polaków: "Pamiętamy nasze pierwsze wybory i dziś jest tak samo"

RO 7:50 6 lipca 2020
Wikimedia Commons
„To ten czas kiedy w końcu wspinamy się na szczyt i razem budujemy nową Polskę, wspólnie i bez kompleksów, bo jesteśmy świadomi i znamy naszą wartość. Pamiętamy nasze pierwsze wybory i dziś jest tak samo” - słyszymy w najnowszym spocie wyborczym prezydenta Andrzeja Dudy.

Klip skierowany jest do młodych, którzy pięć lat temu po raz pierwszy głosowali w wyborach.

- Pięć lat temu zdaliśmy wspólnie egzamin dojrzałości. Tyle się zmieniło w naszym życiu, otworzyło się tak wiele szans i możliwości, przed każdym z nas. Czy wciąć pamiętamy o czym kiedyś marzyliśmy? Czy potrafimy utrzymać to, co jest tak blisko, na wyciągnięcie dłoni? Co spowodowało, że zrozumieliśmy co dla nas ważne? Zrozumieliśmy, że mamy także obowiązki. Tak, to ten czas kiedy w końcu wspinamy się na szczyt i razem budujemy nową Polskę, wspólnie i bez kompleksów, bo jesteśmy świadomi i znamy naszą wartość. Pamiętamy nasze pierwsze wybory i dziś jest tak samo. — opowiada narratorka spotu z udziałem młodych.

 

 

Źródło: w polityce

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze