Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

"Gazeta Polska" i Fundacja Małych Stópek wybierają życie

JJ 18:39 8 listopada 2020
Wybierz Życie z "Gazetą Polską" i Fundacją Małych StópekStrefa Wolnego Słowa
– W czasach, gdy ludzkie istnienie jest tak bezlitośnie niszczone w imię wolności drugiego człowieka, czujemy się zobowiązani do wsparcia działalności Fundacji ratującej życie i okazującej mu szacunek – podkreśla Strefa Wolnego Słowa, zapowiadając, że do 24.12.2020 przychód ze sprzedaży prenumeraty elektronicznej „Gazety Polskiej” i/lub „Gazety Polskiej Codziennie” w całości zostanie przeznaczony na Fundację Małych Stópek. Do wersji papierowej tygodnika dołączona zostanie natomiast naklejka #NieStrajkuję.

Jest to odpowiedź na protesty przeciwko orzeczeniu Trybunału Konstytucyjnego, który jednoznacznie stanął w obronie ludzkiego życia od poczęcia do naturalnej śmierci. 

 

niestrajkuje-1

– Nie od dziś idea obrony wartości ludzkiego życia od samego poczęcia aż do naturalnej śmierci oraz godności jego przekazywania jest bliska naszym redakcjom – podkreśla Strefa Wolnego Słowa.

niestrajkuje

 

– W czasach, gdy ludzkie istnienie jest tak bezlitośnie niszczone w imię wolności drugiego człowieka, czujemy się zobowiązani do wsparcia działalności Fundacji ratującej życie i okazującej mu szacunek - wskazuje. 

Dołącz do nas i także stań po stronie życia. Kup "Gazetę Polską" z naklejką i/lub zaprenumeruj wersję elektroniczną. 

 

 

 

Źródło: Strefa Wolnego Słowa

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze