Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

"Gazeta Polska Codziennie" już od jutra ze specjalnym dodatkiem dla mieszkańców Łodzi i regionu!

20:27 27 czerwca 2017
Twitter/@GPCodziennie
Dziennik „Gazeta Polska Codziennie” z trzecim już dodatkiem lokalnym. Od jutra, 28 czerwca br. Wydawca dziennika spółka Forum S.A. uruchamia redakcję dodatku lokalnego „Gazety Polskiej Codziennie” w Łodzi i regionie łódzkim.

Dodatek łódzki jestem trzecim dodatkiem lokalnym, po mazowieckim i pomorskim, które zostały uruchomione odpowiednio w lutym i wrześniu 2016 roku.

- Widzimy potrzebę powoływania dodatków regionalnych i staramy się rozwijać ich sieć. W planach jest uruchomienie kolejnych  – informuje Grzegorz Tomaszewski, prezes spółki Forum SA, wydawcy „Gazety Polskiej Codziennie”.  

- Polska istnieje tak na prawdę na prowincji, w regionach, w miastach, poza stolicą. Tam wygrała Polska. Poza tym w Polsce regionalnej bardzo brakuje polskiej prasy zajmującej się lokalnymi sprawami. Z  pewnością brak jest gazet, które reprezentowałyby zwykłych ludzi i  polskie interesy – dodaje redaktor naczelny „Gazety Polskiej Codziennie” Tomasz Sakiewicz.

Kolportaż 4 stronicowego dodatku skierowany będzie do 2,5 mln mieszkańców województwa łódzkiego. Kierownikiem redakcji została Ilona Węgrzyn, która zapowiada współpracę dodatku z publicystami, blogerami i osobami działającymi na rzecz regionu.

Wprowadzenie dodatku wsparte będzie kampanią informacyjno- promocyjną, której motywem przewodnim jest hasło „ Z myślą o mieszkańcach miasta i regionu. Blisko Ludzi”. 


Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Wczytuję komentarze...
W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Najnowsze