Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

"Długi i prywatna fundacja szefowej lewackiej rebelii". Prawda o Marcie Lempart w najnowszej "Gazecie Polskiej"

ASy 7:00 25 listopada 2020
Gazeta Polska
Co komornik robił u Marty Lempart? Ile zarabia aktywistka? Jaka jest przeszłość szefowej Strajku Kobiet? O tym w najnowszej "Gazecie Polskiej".

Według ustaleń red. Kani Marta Lempart w 2018 roku zainicjowała akcję #DziewczynyDoWyborów, a sama wystartowała w wyborach na prezydenta Wrocławia "przegrywając z kretesem".

Do polityki próbowała się także dostać partnerka Lempart, Natalia Pancewicz. W 2018 roku wystartowała z Komitetu Wyborczego Wyborców Wrocław dla Wszystkich, ale nie udało jej się uzyskać mandatu. 

Jak udało się Lempart wynająć lokum na fundację w Warszawie? Jak pisze na łamach "Gazety Polskiej" Dorota Kania "warszawski ratusz wynajął prywatnej fundacji Marty Lempart 280-metrowy lokal przy ulicy Wiejskiej nieopodal Sejmu po preferencyjnej cenie 4 zł za metr kw."

Jakie inne niejasności wykryła dziennikarka? Okazuje się, że Fundacja Ogólnopolski Strajk Kobiet z siedzibą we Wrocławiu najpierw mieściła się przy fikcyjnej lokalizacji.

O długach działaczki, pieniądzach prywatnej fundacji oraz "wyreżyserowanym" strajku będzie można przeczytać w dalszej części artykułu.

Najnowsza "Gazeta Polska" w sprzedaży już od dziś.

Źródło: Gazeta Polska

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze