Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

"Ciotka kłamczucha" Kolejna wpadka Kidawy-Błońskiej podczas spotkania z wyborcami...

A.N. 13:35 8 marca 2020
Gazeta Polska/fot. Tomasz Hamrat
Na jednym ze spotkań z wyborcami Małgorzata Kidawa-Błońska została zapytana o głosowanie ws. 500 plus. I tym razem nie obyło się bez wpadki.

Podczas spotkania z wyborcami w Kutnie  jeden z jego uczestników zarzucił  Kidawie-Błońskiej brak konsekwencji w sprawie  poparcia dla programu 500 plus.  Kandydatka PO na urząd prezydenta zapewniła jednak, że była za wprowadzeniem tego świadczenia. Jak się jednak okazuje nie jest to zgodne z prawdą.

 

– Kiedy pojawił się pomysł, analizowaliśmy to. Jeżeli to miał być program prorodzinny, jeśli ludzi ma się zapędzać do posiadania dziecka, to niech to będzie na pierwsze dziecko –powiedziała podczas spotkania.

– W wielu rodzinach te pieniądze bardzo są potrzebne i pomogły wielu rodzinom. I o tym trzeba mówić. I chciałabym, aby pan sprawdził, to głosowałam za 500 Plus. Staraliśmy się o poprawkę, żeby było 500 Plus na pierwsze dziecko i jest to 500 Plus na pierwsze dziecko – przekonywała Kidawa-Błońska. 

Polityk podczas głosowania wstrzymała się i nie poparła wprowadzania świadczenia 500 plus. Podobnie postąpili jej partyjni koledzy.  

Źródło: Twitter / TVP Info

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze