Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

"Antek, a kuku! Otrzeźwiej!" Kuczyński atakuje śp. prezydenta Lecha Kaczyńskiego

JJ 15:56 11 września 2020
Waldemar Kuczyński kolejny raz zamieścił na Twitterze skandaliczny, hejterski wpis Youtube/ Blogpressportal
Publicysta, ekonomista i były minister przekształceń własnościowych w rządzie Tadeusza Mazowieckiego, Waldemar Kuczyński zamieścił na Twitterze skandaliczny wpis.

Kuczyński odpowiedział byłemu szefowi MON, Antoniemu Macierewiczowi, który w miesięcznicę smoleńską upamiętnił śp. prezydenta Lecha Kaczyńskiego oraz śp. Annę Walentynowicz. Oboje zginęli w katastrofie z 10 kwietnia 2010 r. Kierowana przez Antoniego Macierewicza podkomisja pracowała nad ponownym zbadaniem przyczyn katastrofy, a efekty swojej pracy zaprezentowała na antenie TV Republika.

Jak każdego miesiąca, także i 10 kwietnia marszałek senior Sejmu RP IX kadencji zamieścił na Twitterze okolicznościowy wpis.

– Obchodząc 40. rocznicę Porozumień Sierpniowych warto przypominać wkład Prezydenta Lecha Kaczyńskiego i Anny Walentynowicz. Pamiętamy również wszystkich innych wspaniałych patriotów, którzy polegli nad Smoleńskiem – napisał Antoni Macierewicz, dołączając wspólne zdjęcie śp. prezydenta Lecha Kaczyńskiego i „Anny Solidarność”.

 

Waldemar Kuczyński raczył skomentować wpis – w charakterystyczny dla siebie osób. Niestety, ten komentator życia politycznego w Polsce, mimo tak zaszczytnych funkcji, które pełnił w przeszłości, dziś zachowuje się bardziej jak internetowy hejter niż autorytet.

– Antek, a kuku! Otrzeźwiej! Oni zginęli w katastrofie spowodowanej w ogromnej mierze przez Lecha Kaczyńskiego w skutek jego śmiertelnego grzechu zaniechania – napisał były minister przekształceń własnościowych.

– Jak jest Bóg to on musi smażyć się w piekle – podsumował Kuczyński.

Całe szczęście, że to Bóg decyduje, gdzie trafiają dusze zmarłych, a nie pan Kuczyński. A Bóg prawdę o tragedii z 10 kwietnia 2010 r. zna na pewno. 

 

 

Źródło: Twitter

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze