Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

"50-letni Rambo, poradziłby sobie lepiej w ochronie niż nieprzeszkolony 20-latek". Ważna dyskusja w "7x24"

PR 10:20 20 stycznia 2019
Telewizja Republika
Dziś na pytania red. Katarzyny Gójskiej w programie "7x24" odpowiadali: Paweł Sałek z kancelarii Prezydenta RP, Anna Maria Żukowska (SLD), Elżbieta Zielińska (Kukiz'15), Mirosław Suchoń (Nowoczesna), oraz Paweł Lisiecki (PiS). W studiu toczono bardzo ciekawą dyskusję na ważne dla Polski tematy.

Gośćmi wspólnego studia Telewizji Republika oraz Polskiego Radia 24 i red. Katarzyny Gójskiej w "7x24" byli dziś: Paweł Sałek z kancelarii Prezydenta RP, Anna Maria Żukowska (SLD), Elżbieta Zielińska (Kukiz'15), Mirosław Suchoń (Nowoczesna), oraz Paweł Lisiecki (PiS). Marek Sawicki (PSL) niestety nie dotarł do studia.

Zwykle bardzo zażarte i głośne dyskusje były dziś dużo bardziej stonowane, jednak wcale nie pozbawione emocji i stanowczości.

W "7x24" rozmawiano dziś na temat bezpieczeństwa podczas imprez - w obliczu tragedii do której doszło tydzień temu w Gdańsku. Politycy mówili także o nadchodzących wyborach prezydenta Gdańska.

Kolejny temat dotyczył UE i propozycji powołania instrumentu, który badałby praworządność w krajach członkowskich. Pojawiły się również komentarze do zaplanowanej konferencji dotyczącej Iranu.

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


"JAOK", KSENIA KODYMOWSKA - DZIAŁO SIĘ NA KONGRESIE KOBIET. WALCZĄ NAWET O KROWY, KONIE I ...
Wczytuję komentarze...
Najnowsze