Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

"20 osób zostało doprowadzonych do jednostek policji". Istotny komunikat ws. zamieszek w Białymstoku

pmb 13:31 21 lipca 2019
Zrzut ekranu z serwisu twitter.com/@MCzerwinskii
W związku z wydarzeniami, do których doszło wczoraj w Białymstoku, 20 osób zostało doprowadzonych do jednostek Policji. Funkcjonariusze w dalszym ciągu analizują nagrania z monitoringu. Zebrane dowody będą przekazywane prokuraturze – poinformowała na Twitterze szefowa MSWiA.

"Wobec osób naruszających prawo, będą wyciągane konsekwencje" – podkreśliła minister Witek. Pod hasłem "Białystok miastem dla wszystkim" odbył się wczoraj pierwszy Marsz Równości w tym mieście. Do pierwszych incydentów doszło jeszcze przed wyruszeniem marszu, który został zaatakowany przez środowiska kibicowskie.

– Trwają czynności procesowe. Do jednostek policji doprowadzono łącznie 20 osób, w tym cztery podejrzewane o popełnienie przestępstw – relacjonował w rozmowie z Onetem nadkomisarz Tomasz Krupa.

Sprawę skomentowała szefowa MSWiA. "W związku z wydarzeniami, do których doszło wczoraj w Białymstoku, 20 osób zostało doprowadzonych do jednostek Policji. Funkcjonariusze w dalszym ciągu analizują nagrania z monitoringu. Zebrane dowody będą przekazywane prokuraturze" – napisała.

Źródło: twitter.com

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze