Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Putinowi puściły nerwy! Zaatakował Skripala, bo ten wyjawił prawdę. ,,Był po prostu kanalią''

AS 17:18 3 października 2018
twitter
,,New York Times” poinformował, że w ubiegłym roku dziennikarz BBC Mark Urban przeprowadzał wywiad z Siergiejem Skripalem. Rosjanin miał zdradzić, że przekazywał brytyjskim służbom informacje na temat systemu korupcyjnego z lat 90. Vladimir Putin zapytany o te doniesienia zaatakował byłego agenta nazywając go ''kanalią'' i ''zdrajcą''. Wszystko zaczyna układać się w logiczną całość!

Siergiej Skripal to były pułkownik GRU skazany w  2006 roku w Rosji za szpiegostwo na rzecz Wielkiej Brytanii na więzienie i uwolniony w 2010 roku w ramach wymiany szpiegów.

„New York Times” poinformował, że w ubiegłym roku dziennikarz BBC Mark Urban przeprowadzał wywiad z Siergiejem Skripalem. Rosjanin miał zdradzić, że przekazywał brytyjskim służbom informacje na temat systemu korupcyjnego z lat 90.

Zeznania miały naprowadzić agentów na ślad Nikołaja Patruszewa, który pełnił w przeszłości funkcję szefa Federalnej Służby Bezpieczeństwa i był bliskim współpracownikiem Władimira Putina.

Vladimir Putin na forum energetycznym w Moskwie odniósł się do sprawy otrucia Siergieja Skripala, przy pomocy środku bojowego. Nowiczok - Niektórzy ich koledzy forsują teorię, że pan Skripal był niemal jakimś obrońcą praw człowieka - stwierdził prezydent Rosji.

- Był po prostu szpiegiem. Zdrajcą ojczyzny. Jest takie pojęcie - zdrajca ojczyzny. Był jednym z nich - stwierdził Putin. 

- Był po prostu kanalią, to wszystko - mówił prezydent Rosji. 

Źródło: The Guardian

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - HANNA SHEN, EWA ISZORO - NIE MOŻNA WIERZYĆ CHIŃSKIM DANYM NA TEMAT EPIDEMII
Wczytuję komentarze...
Najnowsze