Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Puchar Narodów dla Polski! Sukces Kamila Stocha

EmaPob 15:50 26 marca 2017
Twitter.com
Polscy skoczkowie po raz pierwszy w historii zdobyli Puchar Narodów! Kryształowa Kula trafiła natomiast do Stefana Krafta! W swoim pierwszym i jak się okazało ostatnim skoku w tym sezonie w konkursie Pucharu Świata, w słoweńskiej Planicy, Austriak wylądował na 250 metrze. Z powodu silnego wiatru serię drugą przerwano i odwołano, a wyniki pierwszej tury skoków zostały uznane za końcowe. Piąty wynik uzyskał Kamil Stoch.

Tuż za Kraftem znalazł się Niemiec Andreas Wellinger, który skoczył 238,5 m, i Japończyk Noriaki Kasai, który wylądował pół metra dalej. Czwarty, po skoku na odległość 243 m, jest Niemiec Markus Eisenbichler. Kamil Stoch lądował zdecydowanie bliżej niż czołówka: uzyskał 222,5 m i został sklasyfikowany na wspomnianym 5. miejscu.

Z 11. lokatą kończy sezon Piotr Żyła, który skoczył 228,5 m. Trzy pozycje niżej, po skoku na odległość 220,5 m, uplasował się Maciej Kot, a tuż za nim znalazł się Dawid Kubacki - on lądował na 223. metrze.

Jan Ziobro skoczył zaledwie 210,5 m i został sklasyfikowany na 28. pozycji.

Kryształową Kulę zdobył Stefan Kraft, a tuż za nim znaleźli się Stoch i Norweg Daniel Andre Tande.

Puchar Narodów dla Polaków

Sukces Polaków w Pucharze Narodów jest natomiast historycznym: nigdy wcześniej biało-czerwonym nie udało się sięgnąć po to trofeum!

Czytaj więcej na http://www.rmf24.pl/fakty/news-wiatr-przerwal-final-sezonu-w-planicy-rewelacyjny-kraft-triu,nId,2373905#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

Źródło: rmf24.pl

Wczytuję ocenę...


Andrzej Duda zmienia Konstytucję -zakaz adopcji dzieci przez pary jednopłciowe
Wczytuję komentarze...
Najnowsze