Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Publiczność wraca do sal i hal

10:00 25 lipca 2020
Można już oglądać na żywo takie rozgrywkipixabay
Obecność kibiców w obiektach sportowych typu sale i hale, całkowite zniesienie limitów na basenach oraz udział w wydarzeniach i zajęciach sportowych nie więcej niż 250 uczestników jednocześnie - zezwala na to rozporządzenie Rady Ministrów zmieniające rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii. Dokument wchodzi w życie dzisiaj. Przepisy dotyczą wszystkich dyscyplin sportowych.

Podczas wydarzeń lub zajęć sportowych publiczność będzie mogła zająć nie więcej niż 50% miejsc dla niej przewidzianych na/w: stadionach, boiskach, salach i halach, basenach,  siłowniach, klubach i centrach fitness oraz w zakresie organizacji obozów sportowych.

Zasady zajmowania miejsc w obiektach sportowych: co drugie miejsce na widowni, w rzędach naprzemiennie, a w przypadku braku wyznaczonych miejsc na widowni przy zachowaniu odległości 1,5 m.

Zasady nie dotyczą widza, który uczestniczy w wydarzeniach z dzieckiem poniżej 13. roku życia, z osobą z orzeczeniem o niepełnosprawności, osobą z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności, osobą z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego lub osobą, która ze względu na stan zdrowia nie może poruszać się samodzielnie. Zasady nie obowiązują osób wspólnie zamieszkujących lub gospodarujących.

 Na terenie obiektów sportowych widz musi: zakrywać usta i nos do czasu zajęcia przez niego miejsca oraz podczas poruszania się na ich terenie oraz zachować 1,5 m odległości od innego widza – w przypadku obiektów bez oznaczonych miejsc.

Od 25 lipca w zajęciach lub wydarzeniach sportowych oraz współzawodnictwie sportowym może uczestniczyć nie więcej niż 250 osób jednocześnie, z wyłączeniem obsługi wydarzenia.

Limit osób korzystających z aquaparków wynosi 75% pojemności obiektu.

Źródło:

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze