Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

PSL wybrało nowego rzecznika. Będzie nim dziennikarz TVP Info

mg 13:54 2 stycznia 2015
youtube
Politycy Polskiego Stronnictwa Ludowego mają nowego rzecznika prasowego. Został nim Jakub Stefaniak, wieloletni dziennikarz Telewizji Polskiej.

Z informacji, do których dotarła "Rzeczpospolita" wynika, że w partii rozpatrywano różne możliwości, między innymi obsadzenie tego stanowiska jednym z posłów.

Ostatecznie wybrano dziennikarza.

– To ma być rzecznik klubu parlamentarnego. Chodziło o to, żeby to była osoba na tyle biegła w prawie, by umiała wytłumaczyć, dlaczego partia zachowała się w różnych sytuacjach tak, a nie inaczej – mówi poseł Stanisław Żelichowski. – Zależało nam też, żeby nowy rzecznik miał dobry kontakt z dziennikarzami. Sam nim jest, więc powinien spełnić te nadzieje – zaznacza poseł PSL.

Jakub Stefaniak przez ostatnie lata związany był z TVP Info. Swoją karierę zaczynał w lubelskich oddziała TVP. Jako korespondent relacjonował także katastrofę prezydenckiego TU-154M w Smoleńsku. Oprócz TVP Stefaniak pracował także m.in. w TV Puls. W 2012 r. został odznaczony przez ministra obrony narodowe Tomasza Siemoniaka medalem "Za zasługi dla obronności kraju".

Źródło: rp.pl

Wczytuję ocenę...


Andrzej Duda zmienia Konstytucję -zakaz adopcji dzieci przez pary jednopłciowe
Wczytuję komentarze...
Najnowsze