Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Przerwana akcja ratunkowa nad Bałtykiem. Morze wyrzuciło ciało chłopca!

M.N. 9:52 27 lipca 2019
Wikimedia Commons
O godzinie 4:50 w sobotę w Pobierowie wyłowiono ciało 13-letniego chłopca - poinformował Zbigniew Frąckiewicz z policji w Gryficach.

Informacja "o dryfującym przy brzegu ciele dziecka w okolicy miejscowości Pobierowo wpłynęła o godz. 6:50" - powiedział w sobotę kierownik Centrum Koordynacji Ratownictwa Wodnego w Szczecinie Łukasz Kamiński.

Na miejsce przyjechali funkcjonariusze policji i to oni wyciągnęli ciało z wody, "z prawdopodobieństwem graniczącym z pewnością jest to ciało poszukiwanego 13-latka" - podał, Kamiński i dodał, że na miejscu trwają czynności z udziałem prokuratora. 

Akcja poszukiwawcza przerwana w nocy z piątku na sobotę została wznowiona zgodnie z planem o godz. 5:00. Patrole nie dojechały do Pobierowa, przeszukiwany był obszar bliżej miejsca utonięcia.

W piątek przed godz. 19 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o czterech potrzebujących pomocy osobach, które znajdowały się w wodzie w Rewalu - w niebezpieczeństwie było troje dzieci i jedna osoba dorosła.

 

Dwojgu nastolatków - czternastoletniej dziewczynie i trzynastoletniemu chłopcu - udało się wydostać na brzeg.

Rozpoczęto jednak poszukiwania 42-letniego mężczyzny, który najprawdopodobniej sprawował nad nimi opiekę, a także drugiego 13-letniego chłopca.

Po godz. 21 w piątek płetwonurkowie ze straży pożarnej odnaleźli ciało zaginionego mężczyzny. Z kolei w sobotę nad ranem na plaży na wysokości Pobierowa odnaleziono ciało 13-latka.

W morzu w piątek panowały bardzo złe warunki: były wysokie fale, wiał silny wiatr, występowały prądy wsteczne, a na całym wybrzeżu od godz. 14 wywieszona była czerwona flaga.

Źródło: polsatnews.pl

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (ODC.158/2) - KALETA: NIEKTÓRE WYROKI SĘDZIOWSKI POKAZUJĄ, ŻE SĄ RÓWNI I RÓWNIEJSI
Wczytuję komentarze...
Najnowsze