Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Przerażający wypadek. Ciężarówka przejechała przez dom

kb 20:24 19 maja 2020
Twitter/@10NewsFirstAdl
W Australii niedaleko miasta Adelaide doszło do przerażającego wypadku. Kierowca samochodu ciężarowego stracił panowanie nad pojazdem i wjechał w dwupiętrowy domek letniskowy. Budowla została całkowicie zniszczona. W czasie wypadku nikogo nie było w domu.

Ciężarówka uderzyła w dwupiętrowy dom w miejscowości Carrickalinga, znajdującej się na południe od Adelaide we wtorek po godzinie 10 rano.

– Usłyszałem potężny huk na zewnątrz. Wyjrzałem przez okno i zobaczyłem ciężarówkę jadącą przez moje podwórko – powiedział jeden z sąsiadów, któremu ciężarówka zniszczyła auto.

– Widziałem nadjeżdżającą ciężarówkę i pierwszą rzeczą, którą zrobiłem, było złapanie mojego dziecka, ponieważ myślałem, że to uderzy w mój dom, więc po prostu złapałem moje dziecko i rzuciłem się z nią na podłogę – dodał.

Na całe szczęście domek letniskowy w trakcie wypadku był pusty. Akcja strażacka trwała ponad godzinę. Strażakom udało wydostać dwóch mężczyzn, którzy byli pasażerami ciężarówki. Obydwaj trafili do szpitala z obrażeniami niezagrażającymi ich życiu.

Właściciele zniszczonego domku letniskowego mówią, że są szczęśliwi, że nie było ich na miejscu, wczasie wypadku.

– Zwykle wyjeżdżaliśmy stąd w poniedziałek, ale czasami wracaliśmy do domu dopiero we wtorek lub środę. Moglibyśmy być tu dziś rano - powiedział właściciel zniszczonego domku letniskowego.

Źródło: TVP info, Media

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze