Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Przedwyborcza debata liderów. Szydło: Zza szyby Pendolino nie widać biedy. Korwin-Mikke: Zawrzemy koalicję nawet z kanibalami

zm, dmc 19:47 20 października 2015
zrzut ekranu z tvp.info
W studiu Telewizji Polskiej odbyła się debata z przedstawicielami wszystkich zarejestrowanych ogólnokrajowych komitetów wyborczych. Z dziennikarzami rozmawiali premier Ewa Kopacz, kandydatka PiS na stanowisko premiera i wiceprezes PiS Beata Szydło, kandydatka Zjednoczonej Lewicy na stanowisko premiera Barbara Nowacka, prezes PSL i wicepremier Janusz Piechociński, lider .Nowoczesnej Ryszard Petru, lider ruchu Kuki'15 Paweł Kukiz, lider partii KORWiN Janusz Korwin-Mikke oraz Adrian Zandberg z partii Razem.

Pytania podczas spotkania podzielone były na trzy bloki – w pierwszej części dotyczyły spraw społeczno-gospodarczych, w drugiej polityki zagranicznej i bezpieczeństwa, a w części trzeciej problematyki wizji i ustroju państwa.

Z politykami rozmawiali Diana Rudnik z „Wiadomości” TVP, Grzegorz Kajdanowicz z TVN i Jarosław Gugała z Polsatu. Debata zakończyła się o godzinie 21.45.

Źródło: Telewizja Republika, TVP Info, TVN24, 300polityka.pl

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (ODC.150/1) - SENSACYJNE ODKRYCIA NA WESTERPLATTE
Wczytuję komentarze...
Najnowsze