Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Przeciw aborcji zagłosuj portfelem. Te firmy wsparły "Strajk Kobiet"

ajk 11:56 7 listopada 2020
Protesty po orzeczeniu TK w sprawie tzw. aborcji eugenicznejfacebook.com/ogolnopolskistrajkkobiet
Jesteś katolikiem, sprzeciwiasz się aborcji? Nie chcesz w żaden sposób finansować czegoś, z czym kategorycznie się nie zgadzasz? Wiele firm zamanifestowało w ostatnim czasie poparcie dla protestów przeciwko wyrokowi Trybunału Konstytucyjnego, który 22 października br. opowiedział się jednoznacznie za ludzkim życiem. Zobacz, które to firmy.

Niedawno pisaliśmy o cukierni Lukullus, która na znak solidarności z protestującymi przeciwko zaostrzeniu prawa aborcyjnego w Polsce wprowadziła do oferty napoleonki z charakterystycznym symbolem błyskawicy, informując, że dochód ze sprzedaży ciastek trafi na konto Strajku Kobiet. 

 

Jeżeli lubicie łakocie, na pewno słyszeliście też o decyzji zarządu E. Wedel. Choć na tle wyrazów poparcia i solidarności z protestującymi ze strony innych firm, wydaje się ona w zasadzie dość wyważona, oburzyła jednak wielu miłośników słynnego torcika czy Ptasiego Mleczka. 

 

Skoro jesteśmy przy słodyczach, to często są one dodatkiem do naszej ulubionej kawy. Również i tutaj może nas spotkać pewien zawód. Sieć kawiarni Green Caffè Nero ogłosiła, że "Kawa jest kobietą" (a dotychczas wszyscy myśleliśmy, że raczej napojem, a napój nie ma przecież płci) i zilustrowała to zdjęciem filiżanek kawy również z charakterystyczną "strajkową" błyskawicą. Kobiety cieszą się z poparcia, ale co z tymi, które nie popierają strajków, a zawsze lubiły w przerwie obiadowej wyskoczyć na kawę do Green Caffè Nero? 

 

A jeśli kawa - to i książka. Na jesieni to wymarzony duet wielu osób, niezależnie od płci. Niestety, jedna z popularnych księgarń zapomniała, że książki czytają nie tylko zwolenniczki aborcji, ale również kobiety pro-life, a także - osoby dotknięte niepełnosprawnością, również takie, które chroni wyrok Trybunału Konstytucyjnego. 

 

Strajk Kobiet popierają także liczne marki odzieżowe: m.in. Kubota (słynne klapki miał chyba każdy Polak wychowany w latach 90.), Pan Tu Nie Stał czy Medicine. 

W tym wszystkim nie można pominąć mBanku. 

 

Przy okazji poparcia popularnego banku dla Strajku Kobiet celny postulat wystosował wiceminister aktywów państwowych, poseł Solidarnej Polski, Janusz Kowalski, który zaapelował do Polaków o zakładanie kont w polskich bankach.

Oczywiście decyzja należy do nas, tym niemniej warto, aby wyżej wymienione, ale również inne firmy, które angażują się w spory światopoglądowe, przypomniały sobie, jak bardzo różni klienci korzystają z ich usług.

Źródło: Twitter, Facebook

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze