Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Protasiewicz przejdzie do Nowoczesnej?

ach 8:01 11 lutego 2016
Jacek Protasiewicz, PO TELEWIZJA REPUBLIKA
Jak informuje "Gazeta Wrocławska'", Jacek Protasiewicz, przewodniczący Platformy Obywatelskiej na Dolnym Śląsku, prowadzi rozmowy z Ryszardem Petru na temat przejścia do Nowoczesnej.

Po wyborze Grzegorza Schetyny na przewodniczącego PO spekulowano o rozliczeniach w partii. To właśnie awans Schetyny ma być powodem decyzji Protasiewicza o zmianie przynależności partyjnej. 

– Protasiewicz i Petru są już po słowie. Polityczny transfer Jacka, to kwestia czasu – twierdzi bliski współpracownik Jacka Protasiewicza. – Jacek jest wycofany. Kompletnie go nie widać. Zdaje sobie sprawę, że może nie mieć przyszłości w partii, nic dziwnego, że szuka nowych rozwiązań – mówi inny poseł PO.

– Nie potwierdzam, nie zaprzeczam. Nie chcę komentować informacji o domniemanych transferach – ucina Ryszard Petru. Sam zainteresowany twierdzi, że nie prowadzi rozmów z liderem Nowoczesnej, lecz ze Schetyną o przyszłości dolnośląskiej PO.

Jeżeli Protasiewicz odejdzie z partii, Nowoczesna mogłaby współrządzić Wrocławiem. Obecnie w Radzie Miejskiej większość ma Komitet Rafała Dutkiewicza wspólnie z członkami PO - zaufanymi Jacka Protasiewicza. 

Źródło: Gazeta Wrocławska

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze