Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Prof. Sadurski proponuje podział Polski na Zachodnią i Wschodnią. Wpis usunął, ślad pozostał

am 16:54 28 maja 2019
Zrzut ekranu/Superstacja
Prof. Wojciech Sadurski zamieścił szokujący wpis na Twitterze. Zaproponował podział Polski na Zachodnią i Wschodnią. Post niedługo później usunął.

Po niedzielnych wyborach do Parlamentu Europejskiego prof. Sadurski postanowił wyjśćprzed szereg, przedstawiając koncepcję podzielenia Polski na Zachodnią i Wschodnią. Jak wskazuje, część granicząca z Niemcami jest "pro-europejska, liberalna, świecka". "Polska Wschodnia, wiadomo" – pisze.

"Kompetencje wspólne: polityka zagr. i obronna, waluta, armia, podst wolności obywat. (ale w skansenie wschodnim – mniej wolności od religii)" – napisał Sadurski.

Po opublikowanym w nocy wpisie profesora, rano nie było już po nim śladu. Zrzut ekranu zamieścił na swoim profilu dziennikarz Samuel Pereira.

 

Prawo i Sprawiedliwość wygrało wybory do Parlamentu Europejskiego z wynikiem 45,38 proc. Drugie miejsce zajęła Koalicja Europejska (38.47 proc.). Za nimi znalazły się: Wiosna (6,06 proc.), Konfederacja (4,55 proc.) oraz Kukiz'15 (3,69 proc.). Pozostałe ugrupowania znalazły się poniżej progu wyborczego. Frekwencja wyniosła 45,68 procent. 

 

 

Źródło: Twitter/ Samuel Pereira

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (ODC.157/1) - HOMOTERROR W NATARCIU
Wczytuję komentarze...
Najnowsze