Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Prof. Ryba: Rafał Trzaskowski ma bardzo wiele słabości

KW 19:56 29 czerwca 2020
wikipedia.pl
Gościem Adriana Stankowskiego w progamie Dziennikarski Poker był profesor Mieczysław Ryba z Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Tematem rozmowy było podsumowanie wczorajszych wyborów prezydenckich.

– W 1922 roku Maurycy Zamoyski zawsze był pierwszy, ale przegrał wybory z Gabrielem Narutowiczem. Elektorat Bosaka to potencjalni wyborczy dla Dudy. Ich głosy może zdobyć Andrzej Duda  komentuje.


 Nie da się stwierdzić, czy obie opcje są porównywalne dla wyborców Bosaka. Andrzej Duda należy do obozu pod biało-czerwoną flagą, Rafał Trzaskowski to często tęczowa flaga. Myślę, że jest za późno na międzypartyjne rozmowy PiS z Konfederacją. Prezydent musi podkreślać swoje punkty z programu. Wszyscy narodowcy muszą wiedzieć, że Duda dba o rodzinę i jej miejsce w społeczeństwie  mówi.


 Miłą niespodzianką jest to, że na Andrzeja Dudę padło 3 miliony więcej głosów niż w 2015 roku. Myślę, że spadki u młodzieży są spowodowane językiem. Krzysztof Bosak potrafi dotrzeć do młodzieży przez media. Rafał Trzaskowski uzyskał wysokie poparcie w młodym pokoleniu. Ta część wyborców jest bardzo ważna  powiedział.


 Trzeba mówić językiem adekwatnym, z tym, co mówią młodzi. Wiele roczników nie wie, jak wyglądało państwo PO. Wydaje im się, ze zawsze było państwo PiS. To jest pewien proces edukacji wychowania. Takie sympatię jak ta z Korwin-Mikke zawsze były w młodym wieku  mówi.


 Rafał Trzaskowski ma bardzo duże słabości. Jedno z haseł to kwestia ekologi, którą głosi Hołownia. Nie kojarzy się ona z ekologią. Pamiętamy oczyszczalnie Czajka. Kwestia korupcji to samo. To, co było z kamienicami w Warszawie, wszyscy wiemy. Trzaskowski mówi, że dość z tym PiS-em a chce przyznać, że dużo PiS robił dobrego. Trzaskowski powiedział w swoim spocie dość. To jedyna rzecz, którą mówił w swoich spotach. Inni pokazywali swoje poglądy  powiedział.


 Trzaskowski ma wiele obciążeń wizerunkowych. \nigdzie poza Warszawa nie wygrałby wyborów. To jak prowadzi sprawy Warszawy to tragedia. Teraz ucieka od ideologi tęczy, którą się owijał. Teraz ciężko słuchać jego mówienia o niczym  podsumował.

Źródło: telewizjarepublika.pl

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze